Hledáte účinnou zbraň proti plísni? Spolehněte se na LGS od „Likvidace, sanace, odstranění plísně Praha“

Published 1 rokem ago -


Plíseň je ošemetná věc, se kterou se nechce potýkat nikdo z nás. Ale bohužel ne všichni mají to štěstí, že tento problém řešit nemusí. U nás doma se začala tvořit plíseň v koupelně, takže si umíte představit, že jsme z toho s manželem nebyli nijak nadšení. Čištění prostředky, které jsme zakoupili v drogerii, nemělo žádný smysl. Hledali jsme řešení jak odstranit plísně. Manžel si proto sedl k počítači a hledal, co vlastně přesně plíseň způsobuje, jak se jí vyvarovat a samozřejmě také, jak se jí zbavit

Co se týče samotného vzniku plísně, tak platí zásada, že mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 stupně Celsia. Pokud potřebujete v nějaké místnost mí krátkodobě nižší teplotu, je nutné do ní zavřít dveře a zabránit tak nárazovému vnikání teplého vzduchu (teplý vzduch obsahuje více vlhkosti) do ní.

Mohlo by docházet ke kondenzaci vzdušné vlhkosti teplého vzduchu na chladném povrchu v ložnici. Ovšem když nemělo by se jednat o nic pravidelného, protože pokud budete dlouhodobě v jedné místnosti udržovat nižší teplotu, tak čím dál častěji do ní bude vlétávat teplý vzduch z ostatních místností, protože otevřít dveře do té místnosti musíte (nějak se do ní potřebujete dostat).

"Dále byste si měli pořídit odvlhčovač vzduchu"

Profesionální odstranění plísně Praha 1

Dále byste si měli pořídit odvlhčovač vzduchu, pokud si potrpíte na velké množství pokojových rostlin, a nebo často sušíte doma prádlo. Správná dlouhodobá relativní vlhkost vzduchu ve všech v obyvatelných místnostech je do hodnoty 55 %. Krátkodobě se může místnost od místnosti lišit, ale opravdu pouze krátkodobě. Je vhodné si pořídit vlhkoměr. Vlhkost pak ve vašem domě pravidelně kontrolovat. Podle toho poznáte, jak často potřebujete větrat.

V domech postavených přibližně do roku 1980 se musí v chladných měsících, kdy klesne venkovní teplota pod +5 oC, větrat již tehdy, když relativní vlhkost vzduchu přesáhne 50 %. Pokud si chcete udržovat správnou vlhkost vašeho domu. Udržujete v domácnosti relativní vlhkost vzduchu v rozmezí 35% až 55%. Teplotu vzduchu mezi 18 a 22 stupni Celsia.

Rychlé odstranění plísně Praha 3

Když jsou překročeny limitní hodnoty, tak správně větrejte. Průběžné měření je opravdu důležité, hlavně u těch starých domů - slouží jako signalizace potřeby kdy a jak dlouho správně vyvětrat.

Bohužel ale někdy ani tato opatření nejsou stoprocentní jistotou, že se ve vašem domě plíseň neutvoří. Nemohu to posoudit na nás, protože my tato pravidla předtím nedodržovali, ale naši známí ano a i tak neměli úplně štěstí, i když jejich plíseň nebyla tak rozšířená jako ta naše.

Jedinou pro nás stoprocentní ochranou...

Úspěšné odstranění plísně Praha 4

Jedinou pro nás stoprocentní ochranou je LGS nátěr od úklidové firmy A SERVIS LIPKA. Jedná se o nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. A firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., jak odstranit plísně, zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.,

I velmi krátký kontakt buněčné stěny...

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Záruku tato firma na nátěr garantuje minimálně 2 roky.

Čím zlikvidovat a odstranit plísně v bytě v Praze 7

Když jsme si je pozvali k nám domů, tak jsme se dívali, jak při jejich práci postupovali. Na místa, kde byla plíseň, prvně dali desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali tento nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Když jsme toto zjistili, nechali jsme si nátěr dát i na další povrchy. Povrchy, u kterých hrozilo, že by se plíseň mohla do budoucna vyskytnout.

Díky práci zaměstnancům této firmy...

Díky práci zaměstnancům této firmy a jejich prostředkům se nám konečně povedlo se zbavit plísně jednou pro vždy. Takže pokud máte problémy s plísní, určitě vám doporučuju se obrátit na tuto úklidovou firmu, protože jsme si jistí, že vám pomohou. Jejich zaměstnanci jsou navíc moc milí a ochotní, takže budete mít co dočinění jen s příjemným vystupováním.

Účinné řešení na odstranění plísní na zdi Praha 9

Jedná se o opravdové profesionály disponující tak dobrým vybavením, že nám ani nevadilo připlatit si za trochu vyšší cenu. Do některých věcí je potřeba investovat, navíc tyto služby už sami o sobě nejsou úplně nejlevnější. Ale zase svépomocí se plísně nikdy úplně nezbavíte. Takže nemáte moc na výběr, stejně se musíte na nějakou firmu, která se tímto zabývá, obrátit. Ale co si vybrat můžete, tak to, na koho se obrátit. A v tomto vám radím, obraťte se na A SERVIS LIPKA, protože my s nimi máme tu nejlepší zkušenost ve všech ohledech.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *