Přiznejme si to, domácí čištění na koberce nezabírá, náladu vám vylepší čištění kotoučovým strojem

Published 1 rokem ago -


Nechápu smysl všech takových těch článků a nekonečných diskuzí na téma, jaké bychom ještě mohli vymyslet tipy na čištění koberců. Co kromě sody, citrónu, prášku do pečiva, kysaného zelí, smetany ke šlehání a dalšího bychom mohli na koberec ještě napatlat.

Abychom chvilku mohli věřit, že to zázračně zabere a koberec se nějakou náhodou podaří vyčistit jen s použitím potravin. To bychom rovnou mohli vyzkoušet i zaříkávání...

Vždyť je to naprostý nesmysl, jak chcete citrónovou šťávou odstranit hluboko zašlapaný prach? Zbytečně tak plýtváte potravinami a na koberec to stejně nemá sebemenší účinek.

Možná je to pak ještě horší a musíte řešit, jak teď kromě starých skvrn odstranit z koberce i tu novou třeba ze smetany.

My s manželkou jsme před pár lety...

My s manželkou jsme před pár lety přišli na to, jak zajistit kobercům tu nejlepší údržbu a diskuze na podobná témata nás už jen rozesmějí.

Hloubkové čištění koberců v Brně

Objednáváme si 1x ročně profesionální firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. na čištění koberců a sedaček, která svou práci zvládá bravurně.

Máme koberce čisté za pár hodin, s úžasným výsledkem. Bez námahy a starostí. Jediné, co musíme zajistit, je firmu objednat, domluvit termín. S čímž nikdy nebyl problém, protože nám pokaždé vycházejí vstříc. A potom jim u nás otevřít dveře, když dorazí, a zase je za nimi zavřít, když odcházejí.

Mechanické čištění koberců Brno

Oba s manželkou jsme velice pracovně vytížení. Takže moc dobře víme, jakou cenu má volný čas a určitě bychom ho nechtěli trávit čištěním koberců. Když máme jistotu, že A SERVIS to za nás zařídí mnohem lépe. Necháme si při tom vyčistit i čalounění.

Zbavíme se tak veškerého prachu a dýchá se nám zase o něco lépe. Děláme tak dobrou službu svému zdraví. Tolik výhod v jednom a na internetu stejně pořád bují diskuze o čištění koberce sodou. Nechápu to. Čištění koberců a sedaček.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *