Skvělé „Čištění a úklid Brno“ – koberec vyčistí a alergeny odstraní

Published 1 rokem ago -


Moje přítelkyně má silnou alergii na zvířecí srst. Jakmile se přistěhovala ke mně do domu. Musel se můj pes přestěhovat z pohovky na zahradu. Bohužel to nešlo jinak. Pes se sice tváří uraženě, ale zvládne to.

Kromě psa jsem musel z domu vystrnadit i všechny jeho chlupy. Které jsme ještě dlouho nacházeli všude možně. Vyčistil jsem, co se dalo, vypral jsem všechno. Ale přítelkyni pořád dráždily alergeny, které zůstávaly v koberci.

Nedařilo se mi je odsát obyčejným vysavačem. Potřebovali jsme profesionální čištění s dezinfekčním přípravkem. Hledali jsme nejlepší možnost strojového čištění.

Vybrali jsme si A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Brno, používá totiž účinnou dezinfekční chemii. Která si s alergeny hravě poradí, a to nejen na povrchu. Ale dostane se díky kotoučkovému stroji i do hloubky.

Průběh čištění nás ohromil...

Hloubkové čištění koberců Brno

Průběh čištění nás ohromil, předpokládal jsem, že v koberci jsou jen obsažené alergeny. Které pouhým okem nevidím, a jediným výsledkem čištěním může být jen to. Že přítelkyně přestane v mém domě neustále kýchat a slzet.

Ale kromě dezinfekce se podařilo koberec velice znatelně vyčistit. Rozdíl byl do očí bijící. Barvy koberce najednou ožily, celý se rozjasnil. Už jsem zapomněl, že takhle vlastně původně vypadal.

Mechanické čištění koberců v Brně

Přítelkyně byla taky nadšená. Už ji v mém bytě nic nedráždilo a nový vzhled koberců se jí taky velice líbil. S A SERVISEM jsme byli spokojení natolik, že si je od té doby zveme na pravidelná čištění.

Pokaždé si s prací dají záležet stejně jako poprvé a naše koberce tuto péči taky vítají. Kdyby mohly mluvit, tak by určitě tuto firmu také doporučily. Čištění koberců, sedaček Brno.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *