Čištění koberců se „Strojovým čištěním Brno“? To znamená kvalitní práce a časová flexibilita

Published 1 rokem ago -


 

S přítelkyní jsme spolu tři měsíce, není to dlouhá doba, ale výborně si rozumíme, a tak jsem ji požádal, aby se ke mně i se svým ročním synem nastěhovala. Přítelkyně souhlasila, takže jsme se oba pustili do příprav. Měl jsem radost, že u mě bude i s malým. Děti mám rád a snažil jsem se chlapečkovi přizpůsobit byt tak, aby se v něm nevyskytovaly nebezpečné předměty.

Taky mi došlo, že pro dítě, které se většinou batolí na zemi, není dobré pobývat na zaprášeném koberci. Tím nemyslím, že bych koberec nevysával, ale ani pravidelným vysáváním z koberce nikdy nedostanete všechny nečistoty a prach. Na to obyčejný vysavač nestačí a je nutné přistoupit k mokrému čištění, které je schopno si poradit nejen s prachem a nečistotami ale i s alergeny.

renovace koberců čištění sedaček brno recenze

Potřeboval jsem mít koberce vyčištěné...

Potřeboval jsem mít koberce vyčištěné ještě před tím, než se přítelkyně nastěhuje. Hledal jsem proto úklidovou firmu, která bude schopná provést tyto práce v krátkém termínu a kvalitně.

Nejlepší možností se ukázal být A SERVIS LIPKA, strojové čištění sedaček, koberců Brno,  který používá vysoce účinnou metodu čištění a je velice flexibilní a to především časově. Domluvili jsme se na nejbližší možný termín a zaměstnanci servisu ke mně opravdu ve smluvenou dobu přijeli. Čištění provedli perfektně, netrvalo jim to nijak dlouhou a odstranili z mých koberců všechen i hluboko zašlapaný prach a vyčistili veškeré nečistoty.

čištění koberců , neutralizace zápachu brno-líšeň

Jakmile koberec na druhý den kompletně vyschnul, viděl jsem, že čištění mělo úžasné účinky. Nejenže po odstranění prachu a všech alergenů byly teď koberce zdravotně nezávadné pro batolení syna mé přítelkyně, ale vypadaly mnohem lépe než předtím. Byly celé načechrané a se zářivými barvami. Myslím, že jsem i u přítelkyně stoupl v ceně, když viděla, jak si dávám s čistotou záležet.

 

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *