Základem jsou reprezentativní výlohy.Výškové mytí a impregnace oken, výloh a fasád Praha

Published 1 rokem ago -


Byly jsme nejlepší přítelkyně již od dětství a zdálo se, že nás nemůže nic rozdělit. Jedna ulice, jeden dům, jeden vchod. Rozuměly jsme si prakticky beze slov a nebylo radosti či problému, které bychom společně nesdílely.

Základní škola, střední škola – vždy vedle sebe, byly jsme tzv. spolehlivá a nerozlučná dvojka. Bohužel, jak se říká – láska spojuje i rozděluje… Moje dvojče se zamilovalo a s hlavou v oblacích jednoho dne odešlo do krajiny tulipánů.

První týdny našeho rozloučení byly, přes veškeré vymoženosti moderních technologií úplně prázdné – rozhovor z očí do očí nelze ničím nahradit. Ale i zde platí, že co člověka nezabije, to jej posílí - jinými slovy pomaličku jsem si začala zvykat…

Neoblomný a nepřetržitě plynoucí čas...

Neoblomný a nepřetržitě plynoucí čas přece jen tuto, pro mne krušnou záležitost ustálil. Denně jsme si volaly, čas od času se také navštívily a trávily společně předem naplánované víkendy – našly jsme společně způsob, jak čas a prostor překlenout.

mytí oken Praha ve výškách

Na ten den si vzpomínám přesně – byl konec léta a my jsme spolu seděly v Amsterdamu na kávě. Kamarádka začala opět s tématem, který již několikrát otevřela – společné podnikání – Já otevřu v Praze second-hand shop a ona bude můj jediný a vůbec nejlepší dodavatel zboží. Mytí oken Praha 10.

Nebudu nic předstírat, vůbec se mi do této hry nechtělo vstupovat. Měla jsem svou práci, přítele i byt. Představa, že budu rozjíždět v našich podmínkách obchod s oděvy, a ještě k tomu z druhé ruky mne vůbec nelákala. Když jsem ovšem na stolku viděla všechna pro i proti, včetně příslibu startovacího kapitálu a informací, jaké zboží budeme prodávat – přece jen jsem se nechala pozvolna „zlomit.“

mytí oken ceník

Bylo mi zcela jasné...

Bylo mi zcela jasné, že se nebude konat žádná procházka třešňovou alejí, ale na druhou stranu mne uklidňovalo vědomí celoživotního přátelství, jistota zázemí – neboť manžel mé přítelkyně již tři podobné shopy v Holandsku vlastnil. A v neposlední řadě touha využít možnost posunout se v životě opět dále…

Nějaký ten čas to trvalo, než-li se shop zrodil a rozběhnul, ale v podstatě se to povedlo. Bylo výhodou, že jsem získala určitou formu know-how a model fungování.

Výškové mytí oken Praha

Takže ty nejběžnější dětské nemoce se nám, dá se říci vyhnuly. Obchod stál na rohu ulice, kousek od zastávky městské dopravy a asi o dvě ulice dále byla vysoká škola.

Samotná čtvrť byla velmi dobrým místem k bydlení a za několik měsíců se nám začalo dařit – neboť jsme nové zboží doplňovaly pravidelně a často. Lidé si na nás zvykli a návštěvnost začala nabírat na intenzitě. Samozřejmě, že jsme tuto událost náležitě oslavili – pro změnu nikoliv v Amsterdamu, ale na břehu Vltavy.

Mytí zimních zahrad Praha

Další všední dny...

Další všední dny mi však stále častěji připomínaly neustálý a stále dokola se opakující problém. Daní za velmi slušnou lokalitu bylo poměrně velké množství prachu, smogu a nečistot, které si samozřejmě našly cestu na výlohy našeho second-handu. Zpočátku mne to ani moc netrápilo, prostě jsem si čas od času našla trochu času a dala výlohy do pořádku. Ale připadalo mi, že tato historie se opakuje stále častěji a častěji…

Prostě, stokrát nic umořilo i osla. Takže se mi začala hlavou neúprosně prohánět myšlenka – jakým způsobem výlohy udržet čisté a nemarnit s nimi drahocený čas. Nárazovou studentskou pomoc jsem zkusila pouze jednou a to mi stačilo. Chlapci se mnohem více smáli a bavili – konečný výsledek proto dle toho taky vypadal.

Mytí prosklených balkonů

Vždy jsem a zůstanu přesvědčená, že kvalitní a dobrý obchod se odehrává již před vstupem do prodejny. Proto vím, že výlohy musí být jak ze škatulky. Dokonce si myslím, že reprezentativně upravené výlohy dokáží mnohem více, než předražená inzerce a reklama. Mytí oken Praha 10.

Vlastně právě proto...

Vlastně právě proto mne napadlo zřejmě jediné rozumné řešení pro současnost i budoucnost. Oslovím profesionální úklidovou firmu – když jsem si tato slova v duchu říkala. Skoro jsem radostí povyskočila a zároveň se trpce zarazila – proč mne, proboha, tato myšlenka nenapadla již mnohem dříve…

mytí oken cena za m2

Přešla jsem od slov k činům - na webu jsem našla takových firem plnou náruč – leč žádná mne jaksi neoslovila. Jednou tam bylo k dispozici plno slibů a žádné důkazy. Jindy strohé a nic neříkající věty o roku vzniku firmy, velkých zkušenostech a bohaté klientele.

Až jsem narazila na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 10. Silným argumentem, který u mne rozhodl, byla zpětná vazba zákazníků, velmi mnoho pozitivních ohlasů a recenzí. Včetně jejich doporučení, proč využít právě jejich služeb.

Zvedla jsem telefon...

Výškové mytí oken Praha

Zvedla jsem telefon a hned jsem měla krásnější den – slušní, ochotní a přirození. A SERVIS LIPKA naplňoval má očekávání. Přes úvodní nadšení jsem, ale zůstávala opatrná – proto jsme se dohodli pouze na prvním vyčištění a umytí výloh s tím, že teprve potom se rozhodnu, co bude dále.

Příjemně mne překvapilo, že souhlasili s mým návrhem, aby přišli alespoň půl hodiny před otevřením mého shopu. Nechtěla jsem odradit své klienty a zároveň ztrácet čas, který patří obchodu. Ve firmě A SERVIS LIPKA s navrhovaným termínem neměli ani ten sebemenší problém. Mytí oken Praha 10.

Mytí světlíků Praha

V dohodnutý čas se před obchodem objevil dobře naladěný pracovník společnosti a bez zbytečných řečí se dal do práce. Bylo hned patrné, že se jedná o zručného profesionála, který s touto činností má značné odborné zkušenosti – za necelých třicet minut mi hlásil, že objednaná práce je hotová.

Musím uznat, že...

Musím uznat, že své řemeslo ovládá dokonale a přitom rychle, bez sebemenších zbytečných prodlev. Moje výlohy zářily čistotou a doslova se v ranním slunci leskly. Spokojená nálada mi díky tomu nastartovala krásný nový den.

Mytí a čištění reklamních cedulí

Následující den jsem se opět spojila s firmou A SERVIS LIPKA, abych dokončila své rozhodnutí. Bez problému jsme se domluvili na pravidelném mycím cyklu - a to jednou za dva týdny. V žádném případě již nepřipustím, abych si zatěžovala hlavu jakýmkoliv problémem ohledně čistoty výloh…

Věřte mi, že...

Věřte mi, že naše spolupráce plně a výtečně funguje. Jednou za čtrnáct dní se před obchodem objeví, pro mne již důvěrně známá tvář, usměje se a pozdraví. Zhruba za půl hodiny se již balí. A za sebou zanechává již jen krásně čisté a lesknoucí se výlohy.

Mytí skleněných výtahů

Nedávno mi jen tak blesklo hlavou, že moje snažení o takto čisté a lesknoucí se skleněné plochy se nikdy nedokázalo naplnit. A to je ten dobrý a pádný důvod – věřit skutečným odborníkům a profesionálům. Jsem naprosto spokojená s jejich činností a již bych nikdy neměnila. Mytí oken Praha 10.

Pokud tedy náhodou hledáte i vy spolehlivou a odborně zdatnou úklidovou společnost, tak již není žádný důvod čekat! Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je tou nejlepší alternativou i ve vašem okolí. Ověřit si vše můžete i sami např. na webových stránkách – strojove-cisteni-kobercu-praha.cz

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *