Likvidace, sanace a odstraňování plísní v interiérech bytů a ze zateplených fasád

Published 1 rokem ago -


Plísně a houby se objevují na vlhkých místech, existuje mnoho druhů, některé prorůstají do vlhkých prohlubní v dřevě, omítkách a zdivě. Plísně usazené v domě v omítkách a zdivě přežívají velmi dlouhou dobu a při vhodných podmínkách okamžitě vyraší. Na dřevě se porosty plísní objevují ve větší míře při vlhkosti od 35 – 40 %. Houby se vyskytují až při vlhkosti dřeva od 40 – 50 %. Znehodnocují papír, tapety, kůži apod. - jak odstranit plíseň.

jak odstranit plíseň Praha 1Plísně v první fázi zasahují konstrukci jen lokálně, vytvoří na ní tmavé mokré fleky, které časem přerostou do souvislých ploch. Omítka začne odpadávat a nastane celková destrukce zdiva.

Mnoho druhů plísní škodí zdraví, hlavně u osob s dědičnou dispozicí k alergiím. U malých dětí, starších osob, osob s oslabeným imunitním systémem. A osob, které se dlouhodobě vyskytují v prostředí se zvýšenou koncentrací plísňových spor.

Aromatické látky produkované některými plísněmi mohou dráždit u citlivých jedinců sliznice, vyvolávat bolesti hlavy a pocit únavy nebo také deprese. Některé druhy plísní se podílejí na onemocnění kůže a nehtů nebo kontaminují skladované potraviny.

Máte doma píseň? Odstranění Praha 3

 

Tvorbu plísní podporuje vlhké a nevětrané prostředí

 

Tvorbu plísní podporuje vlhké a nevětrané prostředí, proto je nutné k jejich likvidaci přistupovat komplexně. Nestačí je jen zlikvidovat, je nutné odstranit primární příčiny kontaminace, aby se jejich výskyt neopakoval. Po odhalení příčin přetrvávání vlhkosti je nutné zvolit nejvhodnější sanační metodu a následně se postarat o důsledné odstranění a zajistit prevenci. Toto dokáže spolehlivě zajistit A SERVIS LIPKA, s.r.o. Specializuje se na odstraňování plísní a následnou aplikaci LSG ochranného protiplísňového nátěru, který vaše zdi ochrání před vznikem plísní.

 

Technici firmy zjišťují nejprve rozsah napadení...

 

Technici firmy zjišťují nejprve rozsah napadení a příčiny šíření plísní, poté Jak na plíseň Praha 7navrhnou jak odstranit plíseň a optimální řešení pro trvalou likvidaci.

Plísně se spolehlivě v celém rozsahu napadení likvidují za využití tohoto postupu: aplikování kyselé chemie na plísně, mechanické odstraňování kartáčem, ošetření těchto míst LSG – D dezinfekcí. Jakmile jsou zlikvidovány viditelné projevy plísní, je na řadě likvidace volných plísňových spor, které nejsou pouhým okem viditelné. Důkladně se vysají stěny, podlaha a všechno zařízení, na vodorovné povrchy je opět nanesena dezinfekce.

Po takto pečlivé likvidaci plísní i jejich zárodků je možné přistoupit k nanášení LSG nátěru, který působí na bázi difuzního odporu, což znamená, že ošetřená plocha je pro vnikání vlhkosti nepropustná, ale jak odstranit plíseň Praha 4 Celá tato precizní práce A SERVISU je schopná zajistit trvalou ochranu stěn před plísněmi.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *