Odstranění plísní a řas ze zateplené fasády

Published 1 rokem ago -


Napadení stěn plísněmi a řasami patří mezi typické a bohužel i nejviditelnější problémy současnosti. Tyto nevítané mikroorganismy se objevují jak na stěnách historických budov, tak i na novostavbách či na starších zateplených panelových domech. Jak odstranit plíseň.

Řešením, jak odstranit plíseň, které má skutečně vynikající výsledky, je likvidace plísní za pomoci LSG – D dezinfekce A SERVISU LIPKA, s.r.o. a nanesení LSG protiplísňového nátěru od téže firmy

Dezinfekční odstranění plísně Praha 9

LSG – D dezinfekce zajišťuje hloubkové odstranění plísňových spor. Dezinfekce má za úkol zabránit dalšímu šíření mikroorganismů. Je netoxická a bez zápachu, je jí možné použít také v interiéru.

LSG ochranný nátěr vytváří povrchový film, který je odolný vůči růstu plísní a řas. Poskytuje dlouhodobou ochranu proti vlhkosti, nepropouští vodní páru a je odolný vůči vodě. Je taktéž netoxický, je ho opět možné použít v interiéru, protože je zdravotně nezávadný, může přijít i do styku s potravinami.

Nátěr eliminuje možné příčiny...

Nátěr eliminuje možné příčiny, které podporují růst mikroorganismů. Složení nátěru vytváří dokonalou povrchovou bariéru, která zabraňuje proniknutí vody do podkladu, díky tomu zůstává povrch suchý za všech okolností.

Nátěr proti plísním Praha 1

V případě poškození původního nátěru nabízí technici A SERVISU možnost provedení nového nátěru. Jestliže to není zapotřebí, může se přistoupit k závěrečné etapě – nanášení ochranného LSG nátěru.

Odstranění plísně z bytu Praha 3

Čištění fasád je nákladná investice, přitom náklady na materiál tvoří jen třetinu. Pro dlouhodobou spokojenost s výsledkem je vhodné vždy zvolit ověřenou a spolehlivou metodu.

Vždy spolupracujte se seriózními firmami, za jejichž práci mluví roky zkušeností a které pracují s kvalitními materiály. Před začátkem zateplování je třeba věnovat mimořádnou pozornost výběru vhodných materiálů a složení vnějšího kontaktního tepelněizolačního systému.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *