Jak odstranit plísně v koupelně a v interiéru bytu?

Published 1 rokem ago -


Koupelna je vlastně jediná místnost v domě, kde si lidé mohou užívat ticha, načerpat energii po vyčerpávajícím pracovním dni a relaxovat. Zhatit to může objevení plísně na stropě nebo stěnách místnosti.

Dezinfekční odstranění plísňe Praha 2

Ta nejenže vypadá ošklivě, nepříjemně zapáchá, ale také může způsobovat velké zdravotní problémy. Ale jak se jí zbavit? Odpověď na tuto otázku najdete v tomto článku.

Abychom mohli efektivně vyřešit problémy s plísní, je nutné určit příčiny jejího vzniku. Může to být například nedostatkem slunečního světla v tmavé místnosti, plíseň tak není vystavená UV záření a rychle se rozrůstá. Na vině může být také vysoká úroveň vlhkosti, vlhké prostředí je ideální pro vznik a rozvoj plísně, špatné větrání také ovlivňuje zvýšenou vlhkost v místnosti.

Abychom plísním předešli, je nutné provádět některá preventivní opatření. V koupelně by se mělo dostatečně větrat, aby vzduch po sprchování mohl cirkulovat. V místnosti by se mělo více topit. Také je zapotřební neustále udržovat všechny povrchy suché a sledovat stav spár mezi kachličkami. Ve dveřích koupelny je možné vyvrtat malé otvory, aby byla zajištěna lepší ventilace.

Jak odstranit plíseň Praha 3

Existuje spoustu lidových receptů...

Existuje spoustu lidových receptů, jak odstranit plíseň, které jsou určeny na boj proti vlhkosti a plísni. Velice populární je vyžití prášku do pečiva, octu, jedlé sody, tea tree oleje atd. Tato opatření jsou však jen přežitkem, plísně se po aplikaci těchto přípravků brzy vrací. Jedinou účinnou formou likvidace plísně je nanesení LSG – D dezinfekce, ta působí dlouhodobě a spolehlivě.

Odstranění plísní pomocí LSG – D dezinfekce nabízí A SERVIS LIPKA, s.r.o. Následnou aplikací LSG protiplísňového nátěru je zajištěno, že do ošetřeného povrchu neproniká vlhkost, plísně se tak už nikdy nevrátí.

Dezinfekce a LSG plísně Praha 9

Technici firmy plísně odstraňují tak, že na ně nanesou chemické ošetření (kyselou chemii typu Unisan a podobně), postiženou oblast za mokra vykartáčují. Místa, ze kterých se plísně takto odstranily, se poté ošetří LSG – D dezinfekcí.

Vysátí průmyslovým vysavačem všech povrchů v místnosti pomáhá odstranit volné plísňové zárodky ve formě spor a podobných. Jejich definitivní likvidaci zajistí vytření všech vodorovných ploch LSG – D dezinfekcí.

Protože je především nutné zamezit vyšší vlhkosti stěn, nanese se na závěr LSG nátěr. Plísně se už znovu neobjeví. Plísní v koupelně už se poté nemusíte obávat. Vaše koupelna bude vždy čistá a pohodlná!

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *