Koniec nočnéj mory, umývanie okien v Bratislave už len cez firmu.

Published 1 rokem ago -


Máme trojposchodový dom na okraji mesta. Bývam tu s rodinou - manželom, tromi malými deťmi a s manželovými rodičmi. Som na materskej dovolenke s dvojčatami a starší syn už chodí do školy. Už dlhšiu dobu som sa prehovárala, že umývanie okien Bratislavaurobím kompletné upratovanie a umývanie okien v celom dome. Manžel chodí do práce a jeho rodičia už na to nemajú toľko sily, takže to zostalo na mňa. Tak som sa do toho pustila. Začala som prvým oknom, hneď pri vchode do domu.

Okno bola veľmi zanesené a nedalo sa to poriadne umyť. Mala som na krajíčku, keď som si uvedomila, že ma ich ostáva ešte ďalších dvadsať. Popoludní ma navštívila kamarátka, tak som ju poprosila o radu, ako na okná vyzrieť a ona ma namiesto nejakých čistiacich prípravkov priamo poradila upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., umývanie okien Bratislava,  výškové umývanie okien, práce vo výške Bratislava.

Ďalej....

Tak som si začala o tejto firme zisťovať viac. Recenzie, na ktoré som narazila boli veľmi pozitívne a keď som sa pozrela na cenník ich služieb a predstavila si, koľko času a úsilia by som musela vydať sama, neváhala som a ihneď som firmu umývanie okien Bratislava pre firmy, rodinné domyskontaktovala. S veľmi milou pani som po telefóne všetko dohovorila a do dvoch dní boli zamestnanci firmy A SERVIS u nás doma. Dvaja mladí páni a jedna slečna odviedli perfektnú prácu.

Nielen že boli veľmi príjemní, ale predovšetkým pracovali rýchlo, starostlivo a všetko po sebe upratali tak, že nebolo poznať, že by u nás doma niekto bol. Hlavne boli slušní a poctiví, takže som sa ani nebála sa ísť prejsť s deťmi von. Okná sú krásne čisté ešte teraz a to sú to už 4 mesiace. Za mňa a kamarátku, ktorá s firmou A SERVIS spolupracuje už tretí rok, jediné a to, že umývanie okien alebo akékoľvek náročnejšie upratovacie práce už len cez túto firmu.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *