Kvalita za rozumnú cenu. Ako na umývanie výkladov vo výške v Bratislave

Published 1 rokem ago -


Ako vedúca  2 predajní na hlavnom nádraží, v ktorej predávame čokolády, cukrovinky a podobný tovar vysokej kvality, by som sa tiež rada vyjadrila k skúsenosti s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Bratislava, ohľadne umývania výkladov.

Spoluprácu sme nadviazali len  nedávno, minulý rok 2016. A začalo sa to tak, že si jedna naša pracovníčka všimla, že vo vedľajšom obchode umýva výklady jeden mladý muž. Přišla za mnou a  povedala mi o tom a riešili sme to tak , že by obe naše predajne tiež potrebovali umyť sklá po niekoľkých mesiacoch . Doterajšiu spoluprácu sme mali len nárazovo na zavolanie s niekým úplne iným. A nemôžeme povedať, že  sme boli úplne spokojní, hlavne s ohľadom na pomer kvalita/cena. Išla som teda za pánom a spýtala sa, či by aj nám mohl oba obchody umývať (sú takmer rovnako veľké) a za akú čiastku.

Umývanie okien a výškových budov

Pán si obchod zmeral...

Pán si obchod zmeral, potom si zavolal na vedenie firmy s úmyslom konzultovať cenu s ohľadom na veľkosť oboch obchodov. Zašpinenie a množstvo času, ktorý mu práca zhruba zaberie. Dohovorili sme, sa za každý obchod sa stanovila celkom výhodná cena  a pán se dal do práce. Každý obchod potom robil približne tri štvrte hodinky.

Všimla som si, že k tomu ani veľa pomôcok nemá, žiadne„okeny“ či „púry“. Predsa mu práca išla veľmi dobre a výsledek bol po umytí dosť značný, a oba obchody potom vyzerali určite lepšie. Všimol som si, že po umytí všetko ešte dolaďoval malou bavlnenou handričkou, aby byl výsledek čo nejlepší. Samozrejme keď máte priehľadne čisté sklá, hneď vypadá predajňa lepšie aj pre zákazníka.

výškové práce Bratislava Za obe predajne to teda bola aspoň podľa môjho celkom dobrá cena. Tak či tak, my sme s výsledkom boli spokojní. Aj  keď nepožadujeme od firmy Servis Lipka umývanie pravidelné, telefón sme si zapísali a určite sa plánujeme  kvôli umývaniu ozvať.

S pozdravom Martina Machová, vedúca

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *