Výškové práce Bratislava, umývanie, nano impregnácia výkladov.

Published 1 rokem ago -


Dobrý deň. Naše vedenie síce pred niekoľkými mesiacmi predajňu v jednom nákupnom centre  po pár rokoch uzavrelo, napriek tomu by som rada ako vedúca obchodu (teraz už na inej predajni) napísala aj ja o svojích skúsenostech s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Košice,  pretože ich bolo veľa a skoro vždy to bylo veľmi dobré.

výškové práce KošiceKeď budem presnejšia, umývať k nám skoro vždy chodil jeden mladý pracovník od nich. My sme síce zvonku moc výkladov nemali (len 4 sklá, každé cca 1 meter na šířku a cca 3,5 metrov na výšku), zato sme toho mali veľa na umývanie vo vnútri predajne, o čom by asi mohol teraz rozprávať dobre i Pinko-Michael Kors, čo je obchod otvorený po nás na rovnakom mieste. Pán z firmy Servis Lipka si ale vždy so všetkým veľmi dobre poradil.

Musím uznať...

Musím uznať, že niekedy som na neho nebola akurát veľmi príjemná. Naviac som kvôli nemu několikrát musela vstávat o hodinku či dve skorej, ale nakoniec som bola s výsledkom vždy spokojná. A to ako s mytím výkladov zvonku tak aj  zvnútra, tak s umývaním veľkých sklenených ozdobných čierných portálov, ktoré sú pri vstupe do predajne. Tak s umývaním našeho obrieho zrkadla, ktoré nám nikdy nikdo tak dobre neumyl ako on. 🙂 Rovnako ako vždy dobre dokázal umyť našich pár zrkadiel v kabínkách a tak ďalej.

vyskove prace cenová ponukaProblém sme mali spolu, čo si pamätám, len jedenkrát , a to keď mu nechtiac spadla jeho kovová tyč na jedno z našich čierných skiel. Ktoré sú spojené s držiakmi na oblečení (ťažko popísať slovami, ako to vyzerá). Pán si oprel tyč, keď akurárt dolešťoval naše veľké zrkadlo, a tá mu nechtiac spadla a trafila potom trochu naše sklo, ktoré sa tým na okraji rozbilo. Ja som samozrejme nebola práve z toho nadšená. Ale nakoniec sa všetko vyriešilo, firma Servis Lipka škodu zaplatila, lebo vraj sú pre takýto prípad pojistení. (Išlo len o pár eúr.) Pán se za tuto nepríjemnosť už  niekoľkokrát ospravedlnil.

Inak bola ale naša vzájomná spolupráca veľmi dobrá, občas sme spolu dokonca aj žartovali. 🙂 Takže aj keď naša predajňa už v tomto  obchodnom centre nie je, ja na spoluprácu s firmou Servis Lipka vspomínam len v dobrom.

Marcela

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *