Na odstranění plísně doporučujeme firmu „Sanace Brno“

Published 1 rokem ago -


Kdo odstraní plíseň v centru Brna?A Museli jsme se jí zbavit opravdu rychle...

Zdravím, bydlíme v centru Brna v panelovém domě, který teprve před pár lety zateplili. Sice jsme byli rádi, že se bude v bytě více držet teplo, ale přišel jiný problém. Začala se u nás tvořit plíseň. A museli jsme se jí zbavit opravdu rychle. Já jsem alergička a manžel trpí na astma a začal mít velké zdravotní problémy. Museli jsme proto najít řešení jak odstranit plíseň.

spolehlivé odstranění plísně Brno-MedlánkyJak odstranit plíseň Brno...

Naši známí nám doporučili úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., jak odstranit plíseň Brno, která nabízí odstranění plísně, čištění a dezinfekce fasády a nátěr proti plísním LSG Brno. Tuto firmu využili na odstranění plísní na fasádě jejich domu a byli s ní velmi spokojeni. Ihned jsme proto firmu kontaktovali a domluvili se na termínu a ostatních náležitostech. V domluvený den přijeli a pustili se do práce. Dále jsme se dozvěděli i něco dalšího o tom, jak plíseň vzniká. Takže jsme zjistili, že naším problémem bylo nedostatečné větrání. Tím, že byl dům zateplený se v něm přes zdi prakticky vůbec neobměňoval vzduch, takže bylo potřeba více větrat, což jsme nedělali. Navíc nemáme v koupelně okna, prádlo sušíme převážně v bytě a máme také hodně pokojových rostlin, takže problém byl na světě.

šetrné odstranění plísně Brno-JehnicePro příště už tedy víme...

Pro příště už tedy víme, čemu se vyhnout, ale jelikož nám lidi z A SERVIS zdi ještě ošetřili protiplísňovým nátěrem LSG, tak se nebojíme, že by se plíseň vrátila. Jedná se o účinný prostředek i prevenci proti plísni, který vydrží minimálně dva roky. Jsme rádi, že jsme dali na doporučení našich známých a využili služeb této vynikající firmy, kterou i my dále doporučujeme.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *