Máte plísně? A víte, proč se zabydlely právě u vás?

Published 1 rokem ago -


rychlé odstranění plísně Brno-HusoviceS plísní žít nelze, jenomže jak to udělat, jak odstranit plíseň, abychom mohli žít bez ní? Tenhle neřád se nám usadil v okolí oken v kuchyni a nic s ním nehnulo. Vypadalo to čím dál hůř, rychle se rozšiřoval. Babička mé přítelkyně radila, ať přetřeme plísně octem, že to zaručeně pomůže. Přítelkyně nechtěla nechat nic náhodě, chtěla použít to nejkvalitnější, co je k dispozici, takže jsme to jako blázni třeli vinným octem. A samozřejmě, že jsme ho na to vyplýtvali úplně zbytečně.

Jak spolehlivě odstranit plíseň Brno-BohuniceJak odstranit plíseň v Brně?

Babička říkala, ať vyzkoušíme ještě černý čaj. To už se mi ale zdálo jako naprostá pitomost, takže jsem takové rady přestal poslouchat a radši jsem zavolal firmě, která plísně odstraňuje, má mnohaleté zkušenosti a především skvělé výsledky. Jmenuje se A SERVIS LIPKA, s.r.o., jak odstranit plíseň v Brně? Od kolegy jsem věděl, že pracovníci této firmy si s prací dávají záležet, jsou pečliví a schopní problém odhalit.

Vysoká vlhkost v kuchyni...

Přijeli s přístroji, které jsou schopné najít tepelné mosty a podobné věci, kterým moc nerozumím. Každopádně díky tomu se dá objevit příčina vyššího výskytu vlhkosti. Zjistili jsme, že nám do stěny zatéká porušenou střechou. O tom jsem neměl ani tušení, nenapadlo by mě, že v tom může být problém. Nebylo to naštěstí nic velkého, takže jsem to dokázal rychle opravit. Dalším problémem byla vysoká vlhkost v kuchyni z vaření. Nestačili jsme ji všechnu odvětrávat, takže se vsakovala do stěn.

bezpečné odstranění plísně Brno-VeveříLSG nátěr...

Jako řešení pracovníci navrhli, že nanesou LSG nátěr, který neumožňuje prosakování vlhkosti, vytváří na povrchu ochrannou vrstvu a ta je „neprůstřelná“. Před nanesením nátěru se ale musela plíseň odstranit ze stěny. Teprve až na perfektně očištěnou a vydezinfikovanou stěnu mohl být nátěr nanesen. Všechna opatření zabrala. Plísně už se u nás neodvážily ukázat. Suché a čisté zdi jsou teď naší chloubou.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *