Pokud vás trápí plísně, spolehněte se na LSG od „Odstraňování plísní Pardubice“

Published 1 rokem ago -


kvalitní odstranění plísně PardubicePřed několika týdny...

Před několika týdny jsme si najali firmu A SERVIS LIPKA, konkrétně jejich službu odstranění a likvidace plísní, která v našem domě provedla odstranění plísní ze zdiva. Rozhodla jsem se, že se podělím o svou zkušenost. Ráda bych pomohla s výběrem firmy těm, kteří se potřebují plísní v domě zbavit a řeší jak odstranit plíseň Pardubice. Protože na tuto firmu je opravdu spolehnutí a my s nimi byli moc spokojení.

úspěšné odstranění plísně PardubiceJak odstranit plíseň Pardubice...

Firma A SERVIS LIPKA zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

rychlé ostranění plísně PardubiceS jejich službou jsme byli velice spokojení...

A od té doby, co u nás byli, plíseň odstranili a nanesli tento nátěr, se plíseň opravdu už neobjevila. S jejich službou jsme byli velice spokojení a tuto firmu budu vřele doporučovat všem. Jsou to všichni pracovití zaměstnanci, kteří svoji práci dělají poctivě. A nám dále nezbývá, než firmě A SERVIS přát hodně spokojených zákazníků, mezi které patříme i my. Ano, jedinou nevýhodou může být vyšší cena, ale tyhle věci zkrátka něco stojí, pokud to chcete mít udělané opravdu kvalitně a pořádně. A vzhledem k tomu, jak si s tím poradili, to rozhodně nemůžu nazvat investicí, která by se nevyplatila.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *