Holubi jsou fajn, ale ne všude

Published 12 měsíci ago -


Zpočátku se jí bála...

profesionální mytí oken PrahaNedávno se nám stala výborná patálie. Šli jsme s celou rodinkou na výlet, vyrazili jsme si do lesa. Po cestě se nám stalo spoustu vtipných věcí, jak už to bývá zvykem. Pro naše malinkaté dědičky je každá nová procházka dobrodružstvím. Potkali jsme například veverku, spoustu ptáčků a také pozor – ropuchu! Na tu nevěděla malá, co říct, byla z ní úplně hotová! Zpočátku se jí bála, ale pak se k ní přiblížila, a dokonce si na ni sáhla. To už se mi jako zodpovědné matce úplně nezamlouvalo. Takže jsem dcerunce řekla, že blízký kontakt stačí, ale nemusí do toho zapojovat dotyky, zvláště když se jedná o žábu. Mytí oken Praha.

Pak následovala krátká přednáška o tom, proč jsou některá zvířátka méně vhodná na mazlení a hlazení než ta druhá. Dcera samozřejmě se moc nechytala, nechápala zprvu proč. Pak jsem jí vysvětlila, že by se mohla celá osypat, tak uznala, že žabičky a ropuchy tedy pusinkovat nemusí, že na to stačí koťátka. servisní mytí oken

Ale co se nestalo...

Pokračovali jsme dál, svítilo pěkně sluníčko, bylo téměř tropické vedro. Udělali jsme pauzu na pití a jídlo. Ale co se nestalo… Tím, jak obří bylo horko, začalo najednou šíleně pršet a strhla se bouřka a průtrž mračen. No tragédie. Malá začala řvát jak pavián a mně to tedy taky nebylo moc příjemné, snažila jsem se ji uklidnit, ale děti jsou někdy k neutěšení holt.

mytí oken v kanceláříchNo, počkali jsme v marné snaze doufajíce, že déšť brzo ustane, ale jaksi pořád neustával. Naopak stále zesiloval a přidával na své intenzitě. Až najednou déšť plynule přešel v bouřku. Stále jsme se krčili pod stromy. Čekali jsme tak asi půl hodiny, než déšť i bouřka alespoň trochu ustal. Bouřka sice trochu ustala, ale déšť už moc ne. Nezbývalo mnoho času, chtěli jsme stihnout ještě pohádku, kterou dávali v televizi, tak jsme se rozhodli, že raději vyrazíme. V tu chvíli jsme však neměli ani potuchy o tom, jaké překvapení nás čeká doma.

Okna je ale těžké vyčistit...

Když jsme totiž přišli domů, na naší terase, konkrétně na jejich oknech nás čekalo překvapení od zvířátek. Měli jsme za to, že jak byla bouřka spoustu holubů a jiného ptactva to nahnalo do bezpečí k nám na terasu a jak byli vyděšení, tak zároveň pokáleli celá okna, jelikož když jsme odcházeli, byla čistá. Nevěděli jsme, komu jinému toto přičíst. Okna je ale těžké vyčistit, navíc na terase. mytí oken v domácnostech

Mytí oken Praha...

mytí oken ve výšceNakonec jsme se však odhodlali a zkusili jsme to, po chvilce marného snažení jsme však raději přestali. Práci jsme přenechali odborníkům. Zavolali jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha. Pánové z této firmy byli moc milí, příjemní a ochotní. Okna nám vyčistili opravdu skvostně. S touto firmou jsem maximálně spokojená a všem ji doporučuji. A SERVIS LIPKA je jednou z nejlepších firem, nabízející služby, se kterou jsem se vůbec kdy setkala.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *