Nebuďte pasivní, zakročte proti sprejerům!

Published 11 měsíci ago -


Procházeli jsme se s manželem městem, obdivovali jsme krásné budovy v okolí a litovali, jak jsou některé zničené bezohlednými sprejery. Manžel právě bručel něco o tom, že nechápe, jak se mohou majitelé domů stavět tak laxně k stavu budov a s graffiti nic nedělat. Říkal, že on by jim ukázal, jak to řešit. Ještě chvíli tuto myšlenku rozvíjel a potom jsme došli domů. Tam nás čekalo nemilé překvapení. Náš bytový dům byl pokryt graffiti. Odstraňování graffiti Plzeň.

Měla jsem pocit, jako by to manžel těmi svými slovy skoro přivolal. Každopádně měl teď konečně možnost se předvést a pomoct situaci rychle vyřešit na schůzi vlastníků bytů. Ačkoli jsme čekali, že schůze bude svolána co nejdříve, nikdo se k tomu neměl, očividně nikomu řádění sprejerů nevadil.

Odstraňování graffitiJak na odstraňování graffitiOdstranění graffiti z betonových povrchůOdstranění graffiti z cihel

Schůzi nakonec svolal manžel a rozhořčeně se ptal, co se provede s tím rádoby uměním na domě. Nikdo s žádným řešením nepřišel, jen zaznělo pár názorů typu: proč s tím něco dělat, když to tam za chvilku máme zase, a navíc prý graffiti nelze odstranit zcela. Když se manžel začal rozčilovat, jak jsou všichni pasivní, byl vyzván, ať s řešením tedy přijde on sám.

Od té chvíle vysedával doma...

Od té chvíle vysedával doma na internetu a procházel všemožná fóra. Po hodinách strávených u počítače a srovnávání všech možný služeb přišel s návrhem zaangažovat firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jelikož firma nabízela řešení i v případě opakovaného útoku sprejerů, byla jednohlasně odsouhlasena.

Odstranění graffiti z přírodního kameneGraffiti – odstraňování, ochranné nátěryOdstranění graffiti, sprejů, ochrana před graffitiJak se bránit proti grafiti čmáranicím? Sprejem!

Jak chránit omítky před graffiti?

Firma, odstraňování graffiti Plzeň, pracovala velice svědomitě a graffiti se jí podařilo z větší části odstranit. Hlavní výhodou spolupráce s ní ale bylo to, že na stěnu nanesla antigraffiti ochranný nátěr, který v případě dalšího poškození stěn celou práci usnadní. Nám postačí jen firmu zavolat a ona už sama zdarma do 14dnů všechno zařídí, graffiti jednoduše odstraní a nanese novou ochrannou vrstvu.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *