Nedostupná okna nejsou pro mycí četu A SERVISU problém

Published 11 měsíci ago -


Jaká kouzla by zvládli...

mytí a leštění oken ceníkPozorovala jsem v práci ze své kanceláře, jak se zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. starají o bezchybné umytí oken celé naší kancelářské budovy. Neustále mě překvapovalo, že se i s takovým velkým počtem oken namáhají, aby bylo každičké sklíčko důkladně umyto a vyleštěno. Říkala jsem si, jaká kouzla by asi zvládli s menším počtem oken. Potom mi ale došlo, že tady už asi není kam se posouvat. Tohle bylo dokonalé. Mytí oken Plzeň.

Před domem jsou záhonky...

Sledovala jsem je, jak se bez potíží pohybují na montážní plošině, která jim umožňuje přístup k oknům celé budovy. Přemýšlela jsem, jestli by bylo možné dostat něco takového i k našemu domu. Kde by se mohla konečně umýt půdní okna, ke kterým se zatím zvenčí nedokázal nikdo propracovat natolik, aby je umyl. Jenomže před domem máme záhonky a s těmi bych se musela rozloučit, aby tam takový vehikl mohl zaparkovat. profesionální mytí oken Plzeň

Když jsem se jednou potkala před budovou s pracovníkem firmy, tak jsem mu pochválila práci, kterou odvádějí. A žertem řekla, že kdyby k tomu nepotřebovali takovou velkou mašinu, tak už pracují i u mě doma. Pracovník mi řekl, že to není problém, protože oni mohou používat i horolezecké vybavení. Dal mi vizitku firmy a řekl, ať se klidně s centrálou domluvím, oni rádi přijedou.

Mytí oken Plzeň...

kvalitní mytí oken cenaTo mě nadchlo. Ještě to odpoledne jsem s firmou domluvila vše potřebné a za pár dní sledovala, jak úžasně si pánové z mytí oken Plzeň vedou zavěšení ve vybavení pro horolezce. Kdybych si je nepozvala na mytí oken, tak bych předpokládala, že jde o vystoupení artistů uprchlých z cirkusu. Dokonale umytá a vyleštěná okna však jasně naznačovala, že jejich pravá profese je zcela jiná. Tento výkon nadchl i manžela, který nikdy neřešil, jestli jsou okna čistá nebo špinavá. S firmou proto dohodl pravidelné docházení a mytí i ostatních oken v domě.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *