Odstranění graffiti ze školní budovy

Published 11 měsíci ago -


Šlo o projekt...

odstraňování graffiti ze školní budovyÚstupek studentům v podobě legální sprejerské zdi se nejdříve jevil jako skvělý nápad. Šlo o projekt, který měl podpořit tvůrčího ducha dospívajících a nenásilně je přinutit trávit více času venku. Na první pohled ideální projekt. Odstraňování graffiti Praha.

Bohužel uměleckého ducha se opravdu probudit podařilo, ale současně s ním i ducha toužícího po vzrušení. V okamžiku, kdy se studenti otrkali a naučili se se spreji, začalo je lákat něco nelegálního, něco co viděli ve filmech Gympl a Vejška. Na jednou se všude po městě začaly objevovat drobné i větší malůvky na stěnách domů. Po čase se hrozbě nových sprejerských gangů nevyhnula ani budova školy. odstraňování graffiti z průmyslové části města

Odstraňování graffiti Praha...

Nebyl problém zjistit, kdo je viníkem, problém bylo graffiti odstranit, aniž by se poškodila zeď. Dělat novou fasádu by bylo příliš finančně náročné a pro naši školu nerealizovatelné. Z toho důvodu jsme se s rodiči uličníků dohodli, že graffiti na jejich náklady odstraníme. Nutné bylo sehnat společnost, která dokáže graffiti odstranit. Volba nakonec padla na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, která jako jediná vyhověla všem podmínkám.

Výsledek byl ohromující...

chemické odstraňování graffiti PrahaProfesionální přístup, rychlé jednání, jen pozitivní zpětné vazby a přijatelná cena to vše je A SERVIS. V napětí jsme čekali, jak si poradí s naší graffiti pohromou. Výsledek byl naprosto ohromující. Po graffiti nebylo ani památky. Kouzlo takto perfektního výsledku se skrývala v použití speciálního rozpouštědla, které si dokáže poradit i s chemickými spreji. Po použití rozpouštědla se zeď opakovaně stříkala voda z vysokotlaké hadice. profesionální odstranění graffiti

Jako koncovou úpravu jsme nechali od pracovníků A SERVISU zeď natřít speciálním antigraffiti nátěrem, kterým si případné následné odstraňování obrázků značně usnadníme. Ze stěny ošetřené tímto nátěrem je možné sprej snadno odstranit jen pomocí vody. Tuto schopnost jsme, ale zatím neotestovali, jelikož po nových malůvkách není od potrestání škůdců ani památky.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *