Mytí oken ve výškách jako z akčního filmu a s prvotřídním výsledkem

Published 9 měsíci ago -


Mytí oken ve výškách...

profesionální mytí oken BrnoMytí oken ve výškách mě vždycky fascinovalo. Nejčastěji jsem na to narážela v amerických akčních filmech. Kdy se plošiny k vyzdvižení pracovníků využívaly k honičkám záporného a kladného hrdiny. Nebo se s pomocí speciální techniky hrdinové zavěšovali k budově. Aby se v převleku za člena mycí čety dostali do přísně střeženého objektu a tak podobně. Využití tohoto prvku bylo nespočet, mě se to vždycky líbilo a přála jsem si něco takového vidět na vlastní oči. Nemyslím ty honičky, ale práci mycí čety ve výškách. Mytí oken Brno.

Mytí oken Brno...

Když jsem se dozvěděla, že apartmánový dům, do kterého se s přítelem stěhujeme. Využívá pro mytí oken služby firmy specializující se na výškové mytí oken. Strašně mě to nadchlo. Byla jsem neskutečně natěšená, a když nadešla ta chvíle, kdy firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, přijela, byla jsem připravena všechno pozorovat.Kdo provádí mytí oken Brno

Přivezli si s sebou horolezeckou výbavu, takže moje očekávání bylo velké.
Bylo to úžasné. Fascinovaně jsem je pozorovala celou dobu. Perfektně se v té výšce pohybovali, cítila jsem se, jako kdybych pozorovala nějaké perfektní cirkusové představení. A tím nemyslím klaunské ale akrobatické!

Byla jsem naprosto nadšená...

kvalitní mytí a leštění okenCo jsem ale nečekala a co mě vlastně překvapilo ze všeho nejvíc, to byl výsledek práce. Musím se přiznat, že jsem se tak těšila na to technické provedení. Že mi bylo původně úplně jedno, jak dopadne mytí oken. Ale Když jsem viděla, jak parádně to A SERVIS zvládl, byla jsem naprosto nadšená.

Precizně naleštěná a bezchybně čistá okna mi vyrazila dech. Nechápu, jak to v té výšce mohli zvládnout, ale prostě to zvládli. Slíbila jsem si, že příště už se nenechám tolik strhnout úchvatnou akrobatickou show. A budu sledovat, jak to vlastně dělají, že jsou okna tak dokonalá.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *