Pravidelné čištění koberců strojovou metodou zajistí jejich dlouhou životnost

Published 7 roky ago - 9


 

Čištění koberců je v našem hotelu priorita. Moc dobře si uvědomujeme, kolik prachu se v nich může nahromadit, kolik špíny se zašlape z bot, jak rychle se mohou v kobercích usadit alergeny ze zvířecích miláčků našich hostů.

Strojové čištění koberců Praha 2

Naštěstí se nám hned na první pokus podařilo natrefit na úklidovou firmu, která je pečlivá, spolehlivá, má nedostižné výsledky a je s ní skvělá domluva. Jmenuje se A SERVIS LIPKA, .s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 2. Spolupracujeme s ní už přes dva roky, koberce si necháváme kvůli velkému množství hostů čistit 4krát ročně.

Za dobu naší spolupráce nenastal nikdy okamžik, kdy bychom nebyli se servisem spokojení. Právě naopak, nemůžeme si služby této firmy dostatečně vynachválit.

Vždy se nám přizpůsobují s dobou čištění tak, aby co nejméně zasahovalo do chodu hotelu. Domluvený termín vždy dodrželi a nikdy se nezpozdili. Pokud to nejde jinak a setkají se s našimi hosty, chovají se k nim pokaždé velice mile, dělají ten nejlepší dojem.

Co do čistoty koberců…

Hloubkové čištění koberců v Praze 4

Co do čistoty koberců se jim asi žádná jiná firma nevyrovná. A SERVIS v sobě spojuje využití kvalitní a značkové čisticí chemie, perfektní čisticí strojovou metodu a pečlivou a zručnou práci zaměstnanců firmy.

To se těžko překonává. Koberce jsou po každém čištění zase jako nové. Sebemenší zrníčko prachu je odstraněno, nezůstávají v nich nečistoty ani v samotné struktuře. Alergeny také nemají šanci v koberci zůstat. Čištění koberců, sedaček Praha 2.

Chemie si poradí i s nežádoucím zápachem, po čištění koberce příjemně voní. Vlasy koberce jsou bohatě načechrané a vytvářejí dojem mohutnosti.

Koberce po takové péči vypadají velice pěkně a díky pravidelné údržbě by měly ještě dlouho vydržet v dobré kondici.

comments icon 9 comments
9 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *