Čistit koberec po hárající fence není snadné, kotoučový stroj to ale zvládne

Published 7 roky ago -


 

Kamarádka musela na měsíc odjet pracovně do zahraničí, bohužel si s sebou nemohla vzít svého pejska, takže jsme se domluvily, že se o její fenku postarám já. Mám psy moc ráda, takže jsem byla nadšená, že mi doma bude dělat společnost takové milé stvoření.

Sama jsem psa ale nikdy v bytě neměla…

Čištění koberců, sedaček Praha 7

Sama jsem psa ale nikdy v bytě neměla, takže jsem si moc neuvědomovala, co to pro mě znamená. Kamarádčina fenka byla dobře vychovaná, nedělala mi žádné naschvály, nic mi doma nekousala, nehrabala, se svou potřebou vždy počkala na venčení.

Ale ty chlupy! Byly všude a nejvíc se držely v koberci. Říkala jsem si, že až si kamarádka pejska odvede, koberec vykartáčuju. Do té doby nemělo smysl to řešit. Čištění koberců, sedaček Praha 7.

Jenomže problém nastal o něco později, když fenka začala hárat. S tímhle jsem neměla zkušenosti už vůbec a kamarádka mě nevarovala. Fenka měla krvavý výtok a tak se mi na koberci objevily krvavé fleky.

Muselo to začít už někdy ráno…

Muselo to začít už někdy ráno, když jsem odešla do práce, protože když jsem se vrátila, byly fleky už zaschlé a nedařilo se mi je vyčistit. Fence jsem sice dala kalhotky na hárání, takže se nové fleky už neobjevily, ale potřebovala jsem zlikvidovat nějak ty staré.

Strojové čištění koberců v Praze 3

Nezbývalo než si pozvat profesionály. Dorazili ke mně pánové z firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 7, potřebovala jsem koberec vyčistit účinnou chemií a do hloubky, to všechno naštěstí A SERVIS dokázal.

Jejich kvalitní chemii rotační kartáče kartáčovaly do hloubky koberce a vyčistili tak všechny skvrny. Podařilo se jim vykartáčovat i veškeré chlupy. Vyčištěný koberec vypadal ještě líp než před začátkem fenčina pobytu u mě.

Servis na mě udělal velice dobrý dojem, vůbec jsem nečekala takové velké změny. Asi bych si měla koberec příště nechat vyčistit, i když bude v méně katastrofálním stavu než teď.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *