Perfektní vyčištění koberců zvládnou gentlemani ze „Strojového čištění Praha“

Published 7 roky ago - 1


Jsem jeden z těch lidí, kteří jsou blázni do úklidu. Potřebuji mít všechno srovnané, všechno na svém místě a nemám ráda chaos. Stejně tak jako věnuji velkou péči celé domácnosti, starám se i o údržbu našich koberců. Tahle má záliba ani není tak posedlost čistotou jako spíš snaha udržet si koberce co nejdéle krásné a provozuschopné.

Čištění koberců, sedaček Praha 2

Samozřejmě, že nejsem takový blázen, abych se s tím dřela doma ručně. To bych pak už nedělala nic jiného, jen donekonečna drhla koberce. Mimo to si nemyslím, že by ruční čištění kartáčem bylo účinné a šetrné k vláknům koberce.

Z těchto důvodů jsem se už před pár lety rozhodla, že si budu na čištění koberců pronajímat firmu. Na radu kamarádky jsem zvolila A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 10 a nikdy jsem toho nelitovala. Lepší firmu jsem si nemohla ani přát. Ve všech ohledech je dokonalá. Ať už se jedná o nepřekonatelné pracovní výsledky (koberce mám po každém čištění perfektně vyčištěné, vypadají pořád jako nové a návštěvy mi to často říkají). Čištění koberců, sedaček Praha 10.

Hloubkové čištění koberců Praha 10

Se servisem je navíc tak příjemná domluva, v dnešní době už málokdo považuje za nutné chovat se mile k neznámému člověku, byť je to zákazník. Vstřícný přístup by měl být sice samozřejmostí, ale nesetkáte se s ním jinde než v A SERVISU.

 

Nikdo už dnes neudělá nic navíc…

Nikdo už dnes neudělá nic navíc, nic nad rámec svých pracovních povinností, setkávám se s tím už jen u pracovníků této firmy, třeba když potřebuji, aby mi pomohli s přenesením nábytku z koberce, nebo chci vysvětlit něco ohledně údržby koberců. Vždycky jsou velice ochotní.

Proto tuto firmu doporučuji každému, komu se líbí, když firma, kterou si objedná, odvede skvělou práci, vyjde mu se vším vstříc a její zaměstnanci se chovají celou dobu jako naprostí gentlemani.

comments icon 1 comment
1 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *