Rady babiček radši nepodceňujte, ale na čištění koberců bude lepší „ Strojové čištění Praha“

Published 7 roky ago -


Když jsem byla na mateřské, měla jsem dostatek času řešit všechno okolo domácnosti. Všechno jsem měla uspořádané, zajímala jsem se i o věci, o které jsem nikdy předtím neměla čas se zajímat. Třeba o koberce a jejich čištění. Měla jsem čas zkoušet všechny možné „rady našich babiček“, jak čistit.

Vyzkoušela jsem toho hodně…

Rotační čištění koberců v Praze 10

Vyzkoušela jsem toho hodně, abych teď mohla poctivě říct, že to prostě nefunguje. Možná částečně, ale vyčistit koberec do hloubky doma sami prostě nezvládnete.

Zkoušela jsem to i s jedním zaručeným přípravkem z reklam, ale bylo to jen horší. Vyčistil možná trošku něco na povrchu, ale hlouběji se nedostal. Po tolika marných pokusech se už ale pro mě vyčištění koberce stalo posedlostí.

Radila jsem se s kde kým, nakonec jsem zabrousila na diskuzní fóra, na kterých jsem našla spoustu rad a mimo jiné i doporučení nechat čištění nějaké firmě, která je na čištění koberců vybavená a má s tím zkušenosti.

Dlouho jsem se rozhodovala, jestli prostě vzít první firmu z nejbližšího okolí nebo se poohlédnout po něčem lepším. Definitivně jsem se rozhodla po rozhovoru se sousedkou, která shodou okolností nedávno objednávala čištění koberců u firmy z naší ulice. Čištění koberců, sedaček Praha 8.

Strojové čištění koberců v Praze 1

Byla hodně nespokojená, říkala, že to je snad ještě horší než předtím a že i ten způsob čištění se jí zdál být takový pochybný… Ani se pak moc nedivila, že to takhle dopadlo.

Zjistila jsem si, že tato firma provádí extrakční čištění, takže jsem ho okamžitě zavrhla. Další možnost bylo strojové čištění, to poskytoval A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 8, měl na internetu dobrá hodnocení, takže jsem si tuto firmu vybrala.

A dobře jsem udělala. Koberce čistí perfektně, do hloubky. A můžete si být jistí, že je všechna špína pryč. Tuto firmu rozhodně doporučuji!

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *