Rotační kartáče kotoučového stroje odstraní z koberce všechny nečistoty

Published 7 roky ago - 3


Koberce u nás doma jsem odjakživa čistila ručně. Pěkně na kolenou, s kartáčem v ruce, k tomu vodu a nějaký saponát. Jenomže jsem si všimla, že po několikerém čištění začaly pelichat, asi jsem používala moc drsný kartáč.

Strojové čištění koberců a sedaček Praha 4

Kromě toho, že jsem vlastně nikdy nic moc pořádně nevyčistila, jsem přišla na to, že koberce po mém ručním čištění začínají šednout. Je to namáhavé, časové náročné a nakonec zjistíte, že to není nejen k ničemu, ale jeto spíš na škodu!

Protože jsme si koupili do bytu nové koberce, nechtěla jsem je už tentokrát zničit ručním čištěním. Ale zase nečištěné koberce mnohem rychleji zchátrají, barvy jsou velice rychle zašlé a drží se v nich spousta prachu.

Dohodli jsme se s manželem, že si tentokrát necháme koberce vyčistit profesionální firmou. Protože už jsem přece jenom nějaké zkušenosti s čištěním měla, věděla jsem, že na důkladné vyčištění je nutné nějaký ten kartáč použít, ale musí být mnohem jemnější, než jaký jsem měla já.

Rotační čištění koberců Praha 8

Našla jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 4, která čistí koberce za pomocí rotačních kartáčů s jemnými a 192012 cm dlouhými štětinkami, to znělo dobře, takže jsme si tuto firmu pozvali.

Líbilo se mi vybavení, které si s sebou donesli. Kotoučový stroj s rotačními kartáči vypadal velice slibně, určitě předvede lepší výkon než já s jedním kartáčem v ruce.

Zaměstnanci firmy mi řekli…

Zaměstnanci firmy mi řekli, že nejen stroje jsou základem jejich úspěchu, ale dobrých výsledků dosahují taky díky prvotřídní čisticí chemii, kterou nejdříve nanesou na koberec a nechají ji pár minut působit. Čištění koberců, sedaček Praha 4.

Potom přijde na řadu práce s kotoučovým strojem, ten s chemií kartáčuje vlasy koberce a vyčesává nečistoty. A fakt to všechno funguje! Koberce jsou vyčištěné úžasně a dokonale. Tuto metodu čištění doporučuji!

comments icon 3 comments
3 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *