Parní čištění vás může pěkně zklamat, strojová metoda je ozkoušená jistota!

Published 7 roky ago -


 

Potřebovala jsem profesionálně vyčistit koberce a vyptávala jsem se kolegyň na jejich zkušenosti s úklidovými firmami a různými metodami. Jedna z kolegyň mi poradila, ať vyzkouším parní čistič, jejichž prodejem se zabývá její manžel. Říkala, že je to nejlepší způsob čištění koberců.

Kotoučové čištění koberců Praha 3

Není to prý nijak náročné, takže to za chvilku zvládnu sama. Také mi řekla, že je lepší si koupit svůj přístroj. Je sice dražší, ale po několikerém čištění už se mi vyplatí a můžu ho půjčovat i rodině. Nejlepší prý bude, když si pozvu jejího manžela s čističem domů na předváděčku a uvidím sama.

Tak mě zblbla, že…

Tak mě zblbla, že jsem s tím nadšeně souhlasila a doma jsem to oznamovala manželovi. Ten se mě zeptal, jestli jsem se zbláznila. Odjakživa jsme oba byli proti podobným způsobům prodeje, kdy se využívají podobné psychologické hry a nátlak. Začalo mi docházet, že jsem se kolegyní opravdu nechala zatlačit do kouta, ale schůzka už byla domluvená, nechtěla jsem ji rušit. Čištění koberců, sedaček Praha 3.

Strojové čištění koberců Praha 9

Manžel kolegyně na předváděčce ani na chvíli nepřestal mluvit, neustále vychvaloval čistič, který přinesl, potom nám předvedl čištění. To vypadalo velice dobře.

Zase ve mně začalo stoupat nadšení, ale manžel mě brzdil a vyprovodil prodejce se slovy, že si to potřebujeme ještě promyslet. A to bylo naše štěstí, protože do hodiny začaly na koberci zase vylézat skvrny, které tam byly předtím, čištění bylo vlastně k ničemu.

Už jsem v tomhle na kolegyni nikdy nedala a objednala si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců, sedaček Praha 3, na kterou mě upozornila dobrá kamarádka. Firma používá strojové čištění, které opravdu funguje. Koberce jsme měli tentokrát vyčištěné bezvadně a trvale. Fleky zmizely nadobro, koberec byl vyčištěný hloubkově a kvalitně. Nikoho jiného než A SERVIS bych už nedoporučila.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *