Proti plísním vyzkoušejte protiplísňový nátěr Praha, před zimou se lépe nanáší

Published 7 roky ago -


Skoro celý uplynulý rok jsme doma bojovali s plísněmi. Ať jsme větrali, jak jsme chtěli, do toho ještě topili, jak radí mnohá internetová fóra, nic nepomáhalo. Postupně jsme za zimu nakoupili hromadu různých přípravků proti plísním, kterými jsme se jich pokoušeli zbavit.

Jak odstranit plísně Praha 4

Zkoušeli jsme jeden za druhým, některé nezabraly vůbec, jiné jen na určitou dobu. Společné měly to, že zamořily náš byt neskutečným smradem, stály spoustu peněz a nakonec neměly skoro žádný efekt.

Radili jsme se se známými, co bychom mohli proti plísním podniknout. Naši přátelé s tím měli bohaté zkušenosti, zdá se, že s plísněmi má problém skoro každý. Někteří to řešili zateplením domu, jiní používají do teď nástřiky a plísně se jim neustále vrací, mezi našimi přáteli byli i jedni, kteří si nechali nanést speciální nátěr proti plísním, který zamezí vlhkosti.

O takové možnosti jsme neměli vůbec tušení, ale hned se nám zalíbila. Na doporučení přátel jsme se spojili s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., jak odstranit plísně. Jeho pracovníci k nám přišli obhlédnout situaci. Protože bylo před zimou, nerojily se plísně v plném proudu, vždy přichází až s chladnějším počasím.

To ale pracovníkům nevadilo…

Odstraňování plísní v Praze 8

To ale pracovníkům nevadilo, řekli nám, že nanesení nátěru je možné v kteroukoli roční dobu a teď to možná bude výhodnější, protože před nanesením nátěru je vždy zapotřebí odstranit plísně z povrchu a při jejich nižším výskytu to bude jednodušší.  Jak odstranit plísně.

Při další návštěvě už byli pracovníci vybaveni potřebným náčiním a pustili se do mechanického odstraňování plísní ze všech ploch, na které jsme chtěli nátěr aplikovat. Čistý povrch se poté mohl vydezinfikovat a po 24 hodinách byl připravený na nanášení nátěru. Všechny práce proběhly hladce. S příchodem zimy se ukázalo, že nátěr dobře působí, plísně se ani neukázaly.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *