Propracovaný systém, který ochrání vaše stěny a fasády proti graffiti

Published 5 roky ago -


Odstranění graffitti Praha…

šetrné odstranění graffitiA SERVIS LIPKA, s.r.o., odstranění graffiti Praha, realizuje odstraňování graffiti na celém území České a Slovenské republiky, Rakouska a Německa. Zejména ve velkých městech je tento vandalismus téměř na denním pořádku. Majitelé se tak potýkají s nepříjemnou investicí do opravy fasády. Jak se co nejrychleji zbavit graffiti a tagů?Jak spolehlivě vyzrát na sprejery a graffiti?

Za poslední dobu je vysoký nárůst tagů a graffiti i v regionu Hradec Králové. Při odstraňování graffiti se objevuje ve většině případech problém, že většina graffiti se nedá vůbec odstranit. Nebo je odstranění jen částečné. Naše úspěšnost je zpravidla 60 – 90 % tam, kde není plocha/fasáda ošetřena antigraffiti nátěrem. Jak se bránit sprejerům a graffiti?

Antigraffiti nátěr…

profesionálové na odstranění graffitiAntigraffiti nátěr jednoznačně doporučujeme na plochy, jako jsou: mramor, teraco, žula a přírodní kámen). Mnoho zákazníků, kteří se na nás obrací mají také fasádu utvořenou z marmolitu. Marmolit je složen z drobných kamínků, které pokud neošetříme antigraffiti nátěrem, tak z něj graffiti těžko dostaneme. Je to díky jeho hluboké struktuře. Potom nadchází nepříjemná a drahá část – sundat marmolit a udělat znovu nový. Nejúčinnější zbraň proti graffiti?

místa nejvíce ohrožená graffitiToto platí i v případě barevných fasád, u kterých už nikdy netrefíte stejnou barvu. Barvy blednou pod náporem slunečního záření a zamalovaná část půjde vždy vidět. Antigraffiti nátěr nám umožní 100% odstranit jakýkoliv graffit z povrchu fasády, či památek. Neošetřené plochy čistíme tak, že naneseme odstraňovač graffiti a po chvíli působení jej vysokotlakým zařízením důkladně odstraníme. Alespoň do takové míry, aby šly stíny přemalovat fasádní barvou.

Jak preventivně ochránit fasádu před graffiti?Graffiti nelze přemalovávat bez odstranění. Každá barva má jiné složení a syntetická barva ze spreje, vždy při zasychání, projde zpátky na povrch fasádní barvy. Která firma dokáže nejspolehlivěji odstranit graffiti?

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *