Strach z výšek a okna v osmém patře? Výškové mytí oken A SERVISU LIPKA je řešením

Published 4 roky ago -


Mám příšerný strach z výšek a musela jsem se asi úplně zbláznit, když jsem souhlasila s návrhem přítele, ať se k němu přistěhuju do bytu v osmém patře. Nakonec jsem se to naučila zvládat, z oken jsem se nedívala a když došlo na jejich mytí, tak to musel zvládnout přítel. s.r.o.

Problém ale byl v tom, že jsou okna v bytě obrovská a několik z nich je přiděláno na pevno, nejdou otevřít, takže by se nejlépe umývala zvenku, což je v osmém patře dosti obtížné. Přítel to řešil tak, že si vzal hadru na dlouhou násadu, přistavil si k oknu štafle, z nich se vykláněl z okna a snažil se skla umýt zvenku. Co vám budu povídat, takové mytí nemělo žádné skvělé výsledky. K tomu jsme ještě já trnula, ať přítel nevypadne z okna.

Stržení krycích folií z okenStržení polepů z výloh

Mytí výloh BrnoKdyž jsme se s přítelem rozešli…

Když jsme se s přítelem rozešli a on se rozhodl odstěhovat za svou novou přítelkyní do jejího domu, zůstala jsem v bytě sama. Dlouho jsem mytí oken ignorovala, ale protože to začalo být neúnosné. Musela jsem to začít řešit. Věděla jsem, že sama nebudu schopná se do toho pustit. Takže jsem místo toho sháněla firmu pro výškové mytí oken.

Mytí skleněných výtahůMytí prosklených stěnMytí skleněných lodžií

Našla jsem A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, který na mě udělal dobrý dojem. Viděla jsem, jaké vybavení pro mytí oken ve výškách jeho zaměstnanci využívají, a vzhledem k tomu, že já hodně dám na bezpečnost, tak se mi díky tomu firma ihned zalíbila.

Pomocí horolezecké techniky se dali zvenku…

Pomocí horolezecké techniky se dali zvenku do mytí. Uvnitř to pro ně byl ještě menší problém, každopádně si počínali mnohem lépe než já. Měli už na to svou vyzkoušenou techniku. Se kterou se jim podařilo okna nejen vyčistit, ale perfektně vyleštit. Holt profesionál se pozná.

Mytí prosklených balkonůMytí fotovoltaických panelůMytí a čištění reklam

Ještě dlouho po odchodu pracovníků A SERVISU okna krásně svítila čistotou a leskem. Příteli se nikdy nepodařilo ani vzdáleně docílit takových výsledků.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *