Voskování podlahy vám nezajistí jen krásný vzhled podlah, ale i bezpečí

Published 4 roky ago -


Nedávno jsem čistou náhodou na internetu objevila na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Měla opravdu vynikající reference, tak jsme se rozhodli, že se obrátíme právě na ně, protože se nerada obracím na někoho, u koho vůbec nevím, co mám čekat.

Ale s těmito recenzemi jsem měla nějakou záruku, že to dobře dopadne. A protože na naší podlaze už bylo hodně vidět, že už má pár let za sebou. Tak jsme s manželem usoudili, že bude nejlepší, když si ji necháme vyčistit od této firmy. Protože měla na internetu opravdu vynikající reference.

Tryskání průmyslových podlah

Naše rozhodnutí popohnalo i to, že…

Naše rozhodnutí popohnalo i to, že jsme se dočetli, že nabízí i voskování podlah. Což jsme taky potřebovali. Protože se k nám nastěhovala manželova babička a snažili jsme se snížit riziko. Že by mohla uklouznout, a voskování podlah zajišťuje i protiskluzový efekt. Proto jsem už nijak dál neotálela a kontaktovala jejich lidi a vysvětlila jim, o co máme zájem.

Broušení podlah

Domlouvalo se mi s nimi dobře, protože byli hrozně milí. Potom jsme se domluvili se na dni a čase, hned druhý den mi poslali finanční návrh. Který jsme odsouhlasili a už jsme jen čekali na den čištění. A překvapená jsem byla nejen já, ale i manžel, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by byla úplně nová a ne vyčištěná.

Čištění litých podlah

Použili poté matný vosk, který…

Použili poté matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. To prý zajistí navíc i to, že povrch zůstane v dobrém stavu dlouho a další úklid potom probíhá bez větší námahy. A to musím potvrdit, protože teď podlahu stač jednou za čas přetřít a stále vypadá jako nová.

Hloubkové čištění tvrdých podlah

A tolik neklouže, takže to splnilo všechny požadavky, které jsme na tuto službu měli. Proto bych chtěla všem tuto úklidovou společnost čištění podlah Brno doporučit, protože rozhodně nebudete zklamaní a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky do všech podrobností.

Odborné tepování a dezinfekce

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi milý a ochotní, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. A co víc si přát, než když se vám dostane kvalitního servisu a i příjemného vystupovaní? Dle mého názoru nic.

Ošetřujeme betonové podlahy a venkovní povrchyBroušení podlah

Mě osobně vždy dokáže zkazit náladu, když musím pracovat nebo obchodovat s nepříjemnými lidmi. A ti, kteří pracují s lidmi, by měli mít na paměti, že k jejich práci patří i dobré vystupování a ochota. Protože tam, kde jsou sice kvalitní prostředky, ale nepříjemní lidé, se nikdo nechce vracet. Takže za nás tuto firmu mohu opravdu jen vřele doporučit.

Finální úpravy podlah – umývání, lakování, impregnaceRenovace betonových podlah

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *