U výškového mytí oken musí být na prvním místě kvalita a bezpečnost!

Published 5 roky ago -


Pro centrálu naší firmy jsme si pronajali kanceláře na velice frekventované ulici. To je pro nás především výhoda, může si nás tak všimnout spoustu lidí, kteří přes den projíždějí nebo procházejí okolo. Nevýhodou je zvýšená prašnost z důvodu velkého provozu. Vzduch v kancelářích je často nedýchatelný a okna bývají velice rychle špinavá.

Mytí oken v budově zajišťuje firma, se kterou se majitelé dohodli na práci. Ale která není příliš dobře vybavená na výškové mytí oken a celkově se nám zdála jejich práce velice nekvalitně provedená. Naštěstí jsme nebyli smluvně zavázaní využívat jejich služby, a proto jsme měli možnost firmu změnit. Přešli jsme k firmě výškové práce Praha. Protože jsme chtěli spolupracovat s někým, kdo se na danou činnost opravdu specializuje a disponuje kvalitním vybavením.

Výškové mytí oken Práce ve výškách

Zaměstnanci této firmy používají montážní plošinu, ze…

Zaměstnanci této firmy používají montážní plošinu, ze které mohou okna umývat bezpečně. Mají k nim tak také mnohem lepší přístup, což jim umožňuje preciznější práci než pracovníkům předchozí firmy. Výškové práce Praha.

Mytí skleníků Mytí oken pomocí horolezců

Od té doby, co jsme změnili úklidovou firmu, jsou okna v mnohem lepším stavu, a když to řeknu s nadsázkou, tak je konečně skrz ně vidět ven. A nejen, že jsou čistá po umytí, ale překvapivě vydrží čistá i delší dobu. Ptal jsem se na to pánů a zjistil jsem, že je to díky leštění skel bez použití leštidla, na které se mnohem rychleji přichytávají nečistoty než na suché sklo.

úklidové službyMytí světlíků

Tuto firmu bych určitě doporučil každému, kdo…

Tuto firmu bych určitě doporučil každému, kdo stojí o čistá okna a naprostou profesionalitu všech zaměstnanců firmy, se kterými se dostane do kontaktu. Nám A SERVIS zcela vyhovuje a za dobu, co s nimi spolupracujeme, jejich služby začaly využívat i některé další společnosti v budově. Asi taky zatoužili po preciznějším provedení. Výškové práce Praha.

Mytí světelných reklamStržení krycích folií z okenMytí výloh

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *