Savo na plíseň nezabere. Ale protiplísňový nátěr LSG ano

Published 4 roky ago -


Spolu s kamarádkou vlastním kadeřnictví, ale v poslední době nás začala trápit plíseň v naší šatně, kam si naši zákazníci odkládají věci.

Tato místnost je oddělená …

Tato místnost je oddělená od té, kde poskytujeme naše služby. Takže je tam více chladno. Ale nikdy nás nenapadlo tam moc vytápět, protože se tam nikdo příliš nezdržuje. Snažili jsme se to prvně odstranit samy. Zkoušely jsme na to savo, ale nezabralo to. Koumali jsme Jak odstranit plíseň A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ale protože to tam zároveň nemohlo zůstat, rozhodly jsme se, že se obrátíme na nějakou úklidovou firmu.

Nemůžu odstranit plíseň

Takže jsme hledaly na internetu…

Takže jsme hledaly na internetu někoho, kdo by se o to postaral. A krom firmy, která nám to odstranila, jsme našly i informace, jak plíseň vlastně u nás vznikla. Plísně podle všeho mohou vznikat velkými rozdíly teplot.

Plíseň na zdech v ložnci

Protože když během dne udržujete v jedné místnosti chladnější vzduch než v těch ostatních a máte do ní ke všemu ještě zavřené dveře, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak jakmile do nevytopené místnosti otevřete dveře, vletí do ní teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch.

Plíseň nám ničí zdraví

V tomto případě se může na stěnách stropu vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo li vody a problém je na světě, protože toto jsou přesně ty situace, kdy se plíseň uvnitř místností začne vytvářet. Proto je lepší místnosti neustále vytápět. A to jsme samozřejmě nevěděly, takže jsme si její vznik zavinily samy.

Zdraví škodlivé plísně

Ale naštěstí jsme našly i řešení…

Ale naštěstí jsme našly i řešení. A tím byl nátěr LSG, který napadené zdi tohoto problému efektivně zbaví. Objevily jsme je u firmy myti-oken-ostrava.cz. K tomu všemu zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů. Z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Plesnivé fleky v kuchyni

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít, takže plíseň odstraní opravdu spolehlivě.

Nevzhledná plíseň - jak na ni

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás škodlivý, nebo pro vaše domácí mazlíčky, pokud nějaké chováte a plíseň vás trápí zrovna u vás doma.

Plíseň a ohrožení zdraví

Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. A funguje. Zaměstnanci nejdříve plíseň odstranili, postižené místo. Zamalovali barvou a druhý den nanesli nátěr LSG.

Jak zatočit s vlhkostí ve zdi

A nejenom že plíseň konečně zmizela, ale už se v naší šatně ani nikdy neobjevila. Takže pokud hledáte něco, co vaši zeď plísně spořivě zbaví, tak vřele doporučujeme tento nátěr. Je to sice dražší záležitost, ale určitě se vyplatí.

Černé fleky od plísně

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *