Spoušť po dětské oslavě? Kotoučová metoda od Čištění koberců Plzeň!

Published 4 roky ago -


Rozhodla jsem se, že letos dopřeju svým čtyřletým dvojčatům pořádnou oslavu. Loni jsme s manželem uspořádali jen rodinnou oslavu, ale mně to pak bylo líto. Ostatní maminky na pískovišti totiž vyprávěly, jak dětem na narozeniny objednaly klauna a některé dokonce catering. My jsme to i letos s mužem chtěli mít přece jen v rodinném kruhu, a tak jsme nechali naše dva kloučky, ať si pozvou kolik kamarádů ze školky jen chtějí. S nimi přišlo ale jen pár rodičů, ostatní u nás děti odložili a řekli, že si je vyzvednou až večer. A tím se všechno zvrtlo. Kdo by si myslel, že nakonec bude potřeba pozvat lidi z Čištění koberců Plzeň?

17 dětí, čokoládový dort a světlý koberec…?

Špinavý koberecDětí bylo sedmnáct a dokážete si představit, jaký svinčík dokáže udělat smečka křiklounů. Dort, který jsem upekla, byl čokoládový, což bych si asi rozmyslela, kdybych věděla, co se stane. Děti, které byly posilněné množstvím cukru ve sladkostech, měly spoustu energie a lítaly po bytě jak praštění. My jsme se s manželem jen drželi za hlavu a sbírali po zemi všechny kokinka, aby se nezašlapaly do našeho světlého koberce.

Čokoláda na koberci

Hloubkové čištění

Když jsem šla ale dětem do kuchyně nalít džusy, děti vrazily do nachystaného dortu v obýváku. No dovedete si představit ten úlek, když jsem viděla čokoládovou polevu rozplesklou po béžovém koberci! Manžel rezignoval a snažil se již tu smečku nezbedníků jen udržet na živu, než si pro ně přijdou rodiče. Já začala pořádně zmatkovat! Nejdříve jsem šla dort z koberce drhnout houbou se šampónem, ale vše bylo ještě horší. Okruh hnědého fleku na koberci se zvětšoval.

Místo čištění houbou si  rozhodně pozvěte profesionály!

Chemické čištění

Večer jsem si sedla k počítači a na internetu hledala, co s tím. Rozhodla jsem si pozvat profesionální firmu. Na nějakém portálu pro ženy maminky radily, ať se hlavně nesnažím ušetřit za

každou cenu a vyhnu se firmám, které by mi doma provedly extrakční metodu. Jelikož je to zastaralá a neúčinná metoda, která nezajistí dokonalé vyčištění koberce. Což by bylo pravděpodobné, protože používaná chemie pro extrakční metodu nepůsobí v hluboké struktuře koberce, a navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar.Mnoho maminek doporučovalo A SERVIS Čištění koberců Plzeň.

Flek na koberci

A SERVIS = Profesionální firma s dobře odvedenou prací

Já nechtěla riskovat, že mi uprostřed obýváku zůstane na béžovém koberci hnědý flek. Pozvala jsem si tedy firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců Plzeň, která má moderní metody čištění koberce, a to čištění koberců kotoučovým strojem. Tato technologie spočívá v použití silného ale stále šetrného kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů do hloubky koberce zapracovává značkovou kosmetiku. Bonusem, který ocení další maminky, je, že toto čištění také zlikviduje všechny roztoče, alergeny a bakterie, které by mohly nejenom dětem způsobovat alergie.

Kotoučová metodaKdo mi vyčistí koberec

A SERVIS přijel a odborníci mi ochotně vzniklou neplechu vyčistili, příště se rozhodně nebudu snažit sama něco drhnout houbou. Nyní mám koberec čistý, krásně voňavoučký a ještě vydesinfikovaný, takže si moji malí raubíři můžou hrát bez starostí na koberci. A poučení pro oslavu pátých narozenin našich dětí? Pozveme je do zábavního parku.

Desinfekce koberceZaručíme Vám 100% čistý koberec

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *