Postarejte se o to, aby vaše okna dostávala tu nejlepší péči

Published 4 roky ago -


Kanceláře naší firmy jsou vybaveny značně velkými okny s dělenými částmi. To znamená, že spodní část je možno otevírat v plném rozsahu jako jakákoli jiná okna, ale horní část skel je zasazena napevno. Z tohoto důvodu je nemyslitelné, aby kdokoli tyto části oken umyl zevnitř budovy. Proto naše společnost musela přistoupit k výškovému mytí oken. Okna, mytí Brno.

Hledání úklidové firmy, která tento úkol zvládne podle našich představ, jsme nepodceňovali. Firem, které takovéto práce provádějí, není málo, ale výrazně se liší v některých důležitých aspektech jako je kvalita a bezpečnost práce, spolehlivost, cena, vstřícnost k zákazníkovi. To jsou pravděpodobně parametry, které pro nás byly nejzásadnější, a na výběr úklidové firmy měly značný vliv.

Jak ale tyto aspekty odhalit, aniž byste museli na zkoušku zaměstnávat jednu firmu za druhou? Nejvíce vám napoví zkušenosti a názory ostatních zákazníků, na které se však nelze vždy spolehnout. Ale je to asi ten nejnápomocnější ukazatel, který je k dispozici. Na základě toho jsme tedy zvolili firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Osvědčila se velice rychle. S cenou jsme spokojení, všichni firemní zaměstnanci jsou k nám vstřícní neustále a spolehnutí na ně bez debat je.

mytí oken cenamytí oken za pomoci vysokozdvižné plošiny

mytí oken ve výšcemytí střešních oken

Co se týče bezpečnosti práce…

Co se týče bezpečnosti práce, v tomto patří firma Okna, mytí Brno do nejvyšší ligy. Bezpečnost práce zajišťují skvělou údržbou strojů a zařízení, perfektním zaškolovacím procesem a neustálým zájmem o tuto problematiku.

A výsledná práce a její kvalita? O skvělých výkonech nemůže být sporu, je to patrné i na rozdílu, mezi čistotou a leskem spodní části oken, kterou myjí naše uklízečky, a horní části oken, o kterou se stará firma. Ačkoli jsou naše uklízečky šikovné a určitě práci nezanedbávají, tak skvěle jako firma si v žádném případě nevedou.

leštění oken na suchokvalitní mytí a leštění oken

Kdo provádí mytí oken Brnokvalitní mytí oken Ústí nad Labem

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *