Graffiti vás překvapí v nejméně vhodném okamžiku, buďte příště připraveni

Published 4 roky ago -


Byli jsme s dětmi na moc hezkém loutkovém představení. Překvapivě jsme se tam pobavili všichni, mělo to pár skvělých momentů, které mohli ocenit jen dospělí. Domů jsme se vraceli se skvělou náladou. Jenomže ta vyprchala okamžitě, když jsme uviděli náš dům. Byly na něm nasprejované různé nápisy a symboly, vypadalo to děsivě. I děti, které moc nevěděly oč jde, pochopily, že se stalo něco špatného.

Graffiti na neošetřené plošeMateriál na sprejováníTegy v brněnských ulicích

Nejhorší bylo…

Nejhorší bylo pomyšlení, že to byl asi jenom měsíc, co jsme dům nově natírali. Takže to byla zbytečná práce a do vzduchu vyhozené peníze. Předpokládali jsme, že to celé vyřídíme tak, že dům přemalujeme. Když jsme tento plán sdělovali našim známým, řekli nám, že je to nesmysl. Poradili nám, ať si o tom něco přečteme, ale rovnou nám řekli, že graffiti světlým nátěrem rozhodně nepřekryjeme, bude určitě prosvítat.

pohledové zdivo a agoPamátkově chráněné objektygraffiti na ochráněné ploše

Hledali jsme proto na internetu další možnosti, až jsme se nakonec proklikali na firmu Odstraňování graffiti Brno. Líbilo se nám jejich řešení. Graffiti ze stěny odstraňovali nějakou speciální technikou, upozorňovali rovnou na to, že určitě k nějakým poškozením původního nátěru dojde, ale to nám tak nevadilo. Odstraňování graffiti Brno

Věděli jsme…

Věděli jsme, že to opravíme a že to bude jednodušší než natírat znova celý dům. Co nás ale zaujalo ještě více, to byl antigraffitový ochranný nátěr. Tato možnost prevence se nám zalíbila, a hlavně nám díky tomu došlo, že jsme úplně zapomněli na možnost, že by se situace mohla opakovat.

odstranění graffiti pískovánímago na mostech v ulicích Brnaprevence - antigraffitová ochrana

A SERVIS LIPKA, s.r.o…

A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme tedy nakonec oslovili se zakázkou na odstraňování i provedení ochranného nátěru. Obojí udělal velice pečlivě. A na pocit zadostiučinění také došlo, asi o dva měsíce později při novém posprejování, tentokrát se to už ale obešlo bez starostí a nových finančních výdajů. Firma zařídila všechno sama. Odstraňování graffiti Brno

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *