Anti graffiti Brno – odborník na graffiti a profesionál každým coulem

Published 4 roky ago -


Největší hyenismus…

jak odstranit graffitiPodvodníky dneska najdete na každém rohu. Největší hyenismus je ale když vám slíbí pomoc, a nakonec vás podtrhnou při domnělém poskytování pomoci. Tohle nám provedla firma, kterou jsme si zaplatili, aby nám pomohla s likvidací graffiti. Odstraňování graffiti Brno.chemické odstraňování graffiti Brno

Provedla to velice nešetrně. Nakonec to vlastně skončilo tak, že jsme na celé ploše, kde graffiti bylo. Museli sami na vlastní náklady nanášet novou omítku a nátěr. Tahle zkušenost nás ale asi nepoučila. Protože jsme se nechali přemluvit a zaplatili jsme nástřik nějakého spreje, který měl způsobit, že graffiti na stěnu nepřilne. Teď si říkám, že jsme strašně naivní a asi i hloupí, že jsme tomu věřili. V tu dobu jsme si ale byli opravdu jistí, že to zabere.

Sprej proti graffiti byl podvod…

kdo odstrani graffiti v BrněZ omylu nás vyvedli hned první sprejeři, kteří k nám opět zamířili. Nejen, že se jim podařilo graffiti na stěnu nasprejovat, ale graffiti navíc nešlo dolů o nic líp než předtím. Pochopili jsme, že sprej proti graffiti byl podvod. Firma samozřejmě na naše stížnosti nereagovala a už se nám nepodařilo s nimi znovu spojit.

Odstraňování graffiti Brno…

Naštěstí se ukázalo, že jsou tady i firmy, kterým věřit můžete. Dokázal nám to A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Brno, který zvládl nové graffiti odstranit. A to tak, že došlo jen k malému poškození nátěru, který jsme docela snadno opravili. Také preventivní opatření A SERVISU fungovalo přesně tak, jak bylo slíbeno.

úspěšné odstraňování graffitiAntigraffitový nátěr sice nezabránil tomu, aby sprejeři dům posprejovali, ale umožnil rychlé a snadné odstranění všech obrazců. Tentokrát už při tom nedošlo k sebemenšímu poškození barevného nátěru. Výborné je i to, jak rychle firma na naše upozornění na nové graffiti zareagovala. Čekali jsme, že když už je následný servis na její náklady, tak nebude příliš spěchat. Ale jsou to profesionálové každým coulem.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *