Graffiti Vám rychle a účinně odstraní Anti graffiti Pardubice

Published 6 roky ago -


Vandalové se v dnešní době bohužel neštítí ničeho, zejména pak ti, co sprejují. Graffiti se pak neobjevují jen na polorozpadlých budovách, ale i na luxusních vilách nebo třeba na soukromé školce.

My jsme úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se specializuje na čištění koberců, podlah, nebo třeba odstraňování plísní. V čem se ale od ostatních úklidových firem odlišujeme, je náš program, který bojuje s graffiti. Zabýváme se odstraněním graffiti, čištěním graffiti, ochranou proti graffiti znečištění, preventivními antigraffiti nátěry. Graffiti odstranění

jak odstranit graffiti

V souvislosti s těmito službami jsme vyvinuli systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí. Jedná se o psychologii, protože jsme si za svoje mnohaleté zkušenosti ozkoušeli, že díky rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění případně stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu, se dotyčný vandal stáhne a přesune se svým sprejerstvím do jiné lokality.

Památkově chráněné objekty

Tito “umělci” totiž chtějí, aby…

Tito “umělci” totiž chtějí, aby ostatní jejich graffiti nápisy viděli, a když jim jejich podpis ihned odstraníme, oni si uvědomí, že se jim to nevyplatí. A to většinou také finančně, protože spreje určené ke graffiti tvorbě jsou pro tyto vandaly často příliš drahé. Případ posprejování soukromé školky jsme řešili nedávno, majitelka si ji vybudovala po letech, co pracovala roky jako vychovatelka ve státní školce. Graffiti odstraněníúspěšné odstraňování graffiti

Po změnění vedení se jí nelíbilo, jak jsou děti limitovány, chtěla jim nechat prostor, aby mohly začít rozvíjet svoje zájmy. Dětem, ale i rodičům chtěla také dopřát, aby prostředí školky, ale i budova samotná, nevypadaly jako před zbořením. Proto se snaží mít upravovanou zahradu, čistou fasádní barvu a podobně.

Graffiti na neošetřené plošegraffiti na ochráněné ploše

Tu jí však vandal posprejoval obřím graffiti nápisem. Majitelce školky jsme proto nabídli, že jí graffiti přijedeme odstranit hned následující den, aby rodiče nestihli panikařit, že vodí děti do nějakého doupěte. Náš zákrok pak vypadá tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti odstranění

Materiál na sprejování

Proto to zákazníkům výrazně nedoporučujeme…

Proto to zákazníkům výrazně nedoporučujeme. Graffiti totiž většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nejlepším bojem proti vandalům je prevence, konkrétně nechat si nanést na povrch antigraffiti ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se sto procentním výsledkem.

prevence - antigraffitová ochranapohledové zdivo a ago

Majitelce školky jsme pak rovnou aplikovali antigraffitový nátěr, ten je nanášen v několika vrstvách. Počet vrstev je závislý dle struktury ošetřovaného povrchu. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou tento nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Společnost Graffiti odstranění nabízí nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice a to od 120 korun za metr čtvereční.

odstranění graffiti pískováním

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *