Profesionálové z „Odstraňování Praha“ LIPKA odstraní graffiti i z rodinného domu

Published 5 roky ago -


V naší firmě Graffiti odstranění se specializujeme mimo jiné také na odstraňování graffiti, proti graffiti prevenci jako je opatření fasády antigraffitovou vrstvou a kompletní servis s tím spojený. Jsme jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku, která Vám může nabídnout celou škálu těchto služeb.

A to od samotného odstranění graffiti z fasády, očištění graffiti, nanesení ochrany proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, aplikace účinné ochrany proti sprejerům a jinému pouličnímu umění včetně výlepu plakátů. Díky této preventivní ochraně nebude odstranění případného dalšího graffiti problém a naše služby pak dosahují 100% účinnosti.

Kdo odstraní graffiti v Praze

Jsme připravení Vám co nejrychleji pomoci s včasným odstraněním jakéhokoliv graffitového znečištění či odstranění plakátů. Graffiti odstraňujeme téměř ze všech povrchů, ale při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 do 90 %. Proto každému doporučuje myslet v první řadě na prevenci, která vám následně může ušetřit velké množství peněz a nervů.

likvidace graffitirychlé odstraňování graffiti

Po odstranění graffiti z plochy, která…

Po odstranění graffiti z plochy, která nebyla nijak ošetřená, zůstávají na některých místech nevzhledné stíny. Ty se bohužel nedaří ani při opakovaném čištění dokonale odstranit. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., však nabízí několik řešení, jak se zbavit nechtěných zbytků znečištění od sprejů. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňení graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády. Graffiti odstranění

úspěšné odstraňování graffiti

V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a poté se přetře danou fasádní barvou. Kdybychom graffiti pouze přemalovali, bez předešlého odstranění je zde vysoká pravděpodobnost, že by malůvky z pod nátěru vystupovaly a celá práce by byla zbytečná. Proto velice důrazně doporučujeme se před vandalismem tohoto typu bránit už v prvopočátku a nechat si povrch fasády nebo jinou část domu ošetřit antigraffitovou ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem.

chemické odstraňování graffiti

A vy se tak nebudete muset stresovat, jak…

A vy se tak nebudete muset stresovat, jak bude vaše nemovitost vypadat a kolik budete muset investovat do odstranění s ne úplně jistým výsledkem. Takový je i případ mladé rodiny, které vandalové posprejovali jejich rodinný dům. Se zaměstnanci se domluvili na termínu, který jim vyhovoval a protože byla teplota nad 10 ° C, která je potřebná pro správné fungování našich technologií a odstranění mohlo ihned začít. Graffiti odstranění

odstraňování graffiti a oprava fasády

Fasádu jsme pečlivě očistili, opravili, i nově natřeli, takže po graffiti nezbylo ani památky. S mladým manželským párem jsme se také dohodli na aplikaci proti graffitového nátěru. Proto jsme aplikovali antigraffitovou ochranou, což je nanotechnologická vrstva, která fasádu zakonzervuje, ale přesto jí umožňuje dýchat.

odstraňování graffiti z cihlové zdi

Díky této vrstvě se grafitový sprej nevpije do hlubokých vrstev fasády a případné odstraňování graffiti je jednodušší. A daří se ve většině případů stoprocentně. Tak jsme jim zaručili ochranu proti dalšímu případnému ataku vandalů. Fasáda tedy byla znovu jako nová. A manželé byli velice spokojení s výsledkem. Graffiti odstranění

profesionální odstraňování graffitiodstraňování graffiti a antigraffiti ochrana

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *