Čistý koberec je vizitkou každé firmy

Published 6 roky ago - 2


 

Když jsem nastoupila na vysokou školu hledala jsem nějakou práci, při které bych mohla zároveň v pohodě studovat, protože to pro mě bylo hlavní. Něco, kde bych nemusela chodit každý týden na X hodin a plánovat si směny na měsíc dopředu. Chtěla jsem prostě něco flexibilního, co mi zároveň zajistí dostatek peněz při studiu na nezbytné studentské výdaje, jako jsou pravidelné návštěvy kaváren, restaurací a hospod.

Ptala jsem se starších kamarádek a ty mi shodně doporučovaly se stát hosteskou. „Hezká a vysoká jsi na to dost a pusa ti mele non stop,“ říkaly. Já jsem ale vyrostla na malém městě tak jsem neměla ani moc ponětí, co taková hosteska dělá, ale protože mi to všichni doporučovali, že se na to skvěle hodím našla jsem si několik agentur a tam se přihlásila. A světe div se, začaly mi přicházet nabídky práce, dobře placené a zajímavé. Ten svět tak blízko modelingu jsem si úplně zamilovala a po čase jsem měla i několik klientů, kteří se obraceli přímo na mě a nemusela jsem tedy nic řešit přes agentury.

Někdy jsem dokonce měla zajistit já víc holek na nějakou akci. To bylo nejlepší. Mohla jsem tam vzít kamarádky a užít si práci s nimi. Co víc si přát. Po škole, když jsem získala titul z ekonomie a managementu jsem přemýšlela co dál. Praxe v oboru samozřejmě žádná zato zkušeností s hostesingem milion. Chvíli jsem hledala nějakou běžnou práci, ale potom mi to došlo. Měla jsem to přímo před sebou, založím si vlastní hostesingovou agenturu. Netrvalo to dlouho a agentura začala výborně fungovat. Měla jsem spoustu krásných děvčat a spoustu klientů. Postupem času jsme začali růst a zařídili si i kancelář, kam jsme zvali děvčata na casting, ale taky klienty na schůzky.

Proto…

Proto to nemohla být ledajaká kancelář, ale krásně uklizená místnost. Hned od začátku jsem si byla jistá, že si na pomoc zavolám profesionály. A tím se stala firma Brno koberce, čištění, kteří jsou jedničkou na trhu už více než 20 let. Pracují nejenom v České republice, ale i v zahraničí a koberce čistí dokonale. Jsme domluvení na pravidelných intervalech, kdy svoje čištění provádějí a za ty roky spolupráce se vůbec nic nezhoršilo, nepolevili ve své pečlivosti a kvalitně odvedené práci.

Výsledek je vždycky perfektní a stojí za ty peníze. Koberce čistí pomocí strojové kotoučové metody pomocí asi 50 kilového kotoučového stroje. Ten rotačními kartáči zapracovával kobercovou kosmetiku až do hloubky koberce a tak odstraní  všechny skvrny a zašlapanou špínu. Koberec tak stále udržujeme tak krásný, jako když jsme ho koupili. Musím tedy říct, že všichni zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou opravdovými profesionály, kteří svou práci zvládají na výbornou.

comments icon 2 comments
2 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *