Podělte se o starosti s odstraňováním graffiti s firmou „Antigraffiti Brno“

Published 6 roky ago -


 

Byla jsem s dětmi právě na několikadenní návštěvě u mé kamarádky ze střední školy. Kamarádka se se svým manželem zabydlovala v jejich nově postaveném domě a my jsme to tam k nim jeli omrknout. Bylo nám tam moc příjemně. Teda až do chvíle, kdy novostavbu jednou v noci posprejovali sprejeři. Kamarádku a jejího manžela to zjištění zdrtilo. Okamžitě bylo po náladě. Chtěla jsem jim nějak pomoct, takže jsem byla neustále v kontaktu s manželem, se kterým jsem se radila, co by se dalo dělat.

Manžel byl skvělý, chtěl taky nějak pomoct, takže se doma vyptával, koho mohl, a nakonec mu opravdu kdosi dal velice dobrou radu. Doporučil mu projednat problém s firmou Graffiti, odstraňování Brno, s.r.o. Vzhledem k tomu, že firma působí po celé republice, tak nebyl problém obrátit se na ně i v bydlišti kamarádky.

Konzultace…

Konzultace s firmou byla perfektní. Dozvěděli jsme se hodně o odstraňování graffiti a o tom, co se dá ještě dál dělat, a jak se bránit graffiti i do budoucna. Neměla jsem ani tušení, že existuje nějaké preventivní opatření v podobně antigraffitového nátěru. Když si kamarádka s manželem uvědomili, že je docela dost dobře možné, že sprejeři budou znovu konat, nechtěli si už znova zažívat stejné stresy jakými si prošli teď.

Uvědomili si, že antigraffitový nátěr jim poskytne jistotu a klid. Samozřejmě, že i na povrchy nátěrem ošetřené lze graffiti nanést, ale diametrální rozdíl je v náročnosti odstraňování graffiti. Nátěr taky zajistí, že nedojde k poškození omítky. Navíc jistota téměř okamžité pomoci ze strany A SERVIS LIPKA, s.r.o. je pocit k nezaplacení, když k posprejování dojde, člověk ví, že už na to není sám a že to vlastně za něho vyřeší firma sama a bezplatně. Nebylo nad čím váhat, antigraffitový nátěr si kamarádka nechala nanést.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *