Automatické závory vyriešia problém s parkovaním pred vašim objektom

Published 5 roky ago -


Máte podnik s vlastným parkoviskom pre zamestnancov? Denno-denne riešite problémy s parkovaním a neviete si dať už rady? V tom prípade vám pomôžu automatické závory, ktoré môžeme bežne nájsť v obchodných centrách, nemocniciach či školách.

Závory – bezpečné a jednoduché na manipuláciu

Nemáte závory, ktoré by vám pomohli s parkovaním? Alebo vás už nebaví ručné otváranie a zatváranie brány, pri čom stratíte radu drahocenných minút, a to bez ohľadu na to, že zmoknete? Uľahčite si život a siahnite po automatických závorách, ktoré sú maximálne bezpečné a jednoduché na manipuláciu.

Skúste si spočítať, koľko času by ste mali navyše, koľko otvárania a zatvárania dverí auta by ste ušetrili, keby ste mali automatickú závoru. Tá sa totiž automaticky zatvára a vy v pokoji bez vystupovania odchádzate. Skvelý pocit, však? Okrem toho dokážu automatické závory urýchliť rannú „špičku“, teda minimálne pred daným objektom, čiže sa nemusíte obávať neželaných kolón či stresových situácií, ktorým sa minimálne ráno nevyhneme. A aké sú ďalšie výhody, ktoré poskytujú parkovacie automatické závory?

baneko logo
• Možnosť vybrať si ľavú alebo pravú verziu, a to na základe vašich preferencií a možností,
• Ľahké a jednoduché programovanie a používanie,
• Ochrana pri styku s prekážkou v súlade s platnými normami,
• Výborná integrácia zaisťujúca estetiku a maximálnu funkčnosť,
• Výborná životnosť,
• Prvotriedny výkon,
• Intenzívna prevádzka a vysoká spoľahlivosť.

parkovacia zavora

Dôležitá súčasť každého parkoviska

Uvedomme si, že parkovacie závory sú bezpochyby jednou z najdôležitejších súčastí parkovísk, keďže áut je stále viac a viac, no parkovacích miest rovnako. Aj preto je dôležité dopravu riadiť a snažiť sa zaistiť plynulý prejazd bez akýchkoľvek komplikácií v podobe nežiaducich „ťukancov“ či netrpezlivých vodičov.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *