Strojové čištění dostane z podlahy barvu a je zároveň šetrné, takže ji nepoškodí

Published 3 roky ago -


Jedním z největších mýtů co se podlah týče je, že s nimi není skoro žádná práce.Ano, je s nimi menší práce než s koberci, ale rozhodně to neznamená, že kvůli tomu nevyžadují žádnou péči.

A k tomu je potřeba dodržovat určitá pravidla. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli. A proto jsme rádi, že se na nás lidí čím dál více obracejí s čištěním podlah. Nejde samozřejmě jen o zisk, ale také o to, že si lidé poté ty podlahy zbytečně neničí

Je totiž smutné…přípravky na čištění podlah

Je totiž smutné se dívat, jak si někdo pořídí opravdu krásnou a drahou podlahu. A do tří let si ji zničí špatným a nevhodným čištěním. Jednou z našich posledních zakázek bylo, že jsme čistili podlahu v domě jedněch manželů, jejichž dcera malovala a vyhradili jí na to jeden pokoj v domě. A její podlaha už byla opravdu ve špatném stavu. Byly na ní četné skvrny od všemožných barev. A to jak druhů, tak i odstínů. Ta podlaha samotná připomínala surrealistický obraz.

jak vyčistit podlahu

 Barva po působení…

 Barva po působení chemie začala pomalu pouštět. V tomto případě je kvalitní chemie pro čištění klíčová, žádné levné nekvalitní prostředky nemohou podlahu kvalitně a šetrně vyčistit. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma Čištění podlah Praha  k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Protože kyselá chemie je velmi agresivní.

čím vyčistit podlahu

Ale za to zase

Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer. Jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme.

Tímto způsobem…čištění dřevěných podlah

Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná. Ale máte i jistotu, že hned neuklouznete, když pospícháte a pobíháte po domě.

čištění betonových podlah

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *