Díky „Strojovému čištění podlah Brno“ se bude podlaha v cukrárně lesknout

Published 2 roky ago -


Brno podlahy, čištění Před časem nastoupila jako brigádnice do cukrárny u nás do města. Ze začátku jsem měla na všechno pořád chuť a nemohla jsem to vydržet. Domů jsme si vždycky mohli odnést nějaké zákusky a tak jsem teda hodně přibrala. Ale postupem času jsem sladké úplně přestala jíst a tím jak je nás docela ruch jsem i hodně zhubla. Svou práci miluju. Jsme taková trošku snobská cukrárna, takže dostávám i hodně vysoké dýško. Takže si i hodně vydělám. Ostatní holky jsou fajn a i šéfka je fajn. A společně se to tam snažíme nějak zlepšovat. čištění podlahy

Minule jsem já navrhla, že bychom si mohly nechat profesionálně vyčistit podlahu. Protože už vypadá docela zašle. Paní uklízečky ji sice pravidelně myjí, ale to nestačí. Denně se tady vystřídá opravdu hodně lidí. A to se na podlaze prostě projeví. Šéfka souhlasila a řekla, ať se toho ujmu. Sedla jsem k internetu a našla jsem firmu A SERVIS. Ta patří ke špičce v oboru a to nejen v České republice, ale také v zahraničí. Své zákazníky si získali i v Rakousku, Německu a u našich bratrů na Slovensku. Zaměřují se na čištění všeho druhu. Od hloubkového čištění koberců, čištění čalounění, mytí oken a výloh, odstraňování graffiti, odstraňování plísní až po čištění podlah. Při čištění podlah používají nejmodernější technologii strojového čištění, které zaručí, že je podlaha důkladně umyta.

Když jsme si je zavolali…

ošetření podlahy

Když jsme si je zavolali dovezli si sebou asi čtyřicetikilový kotoučový stroji. A sdělili nám, že právě díky němu se dostanou hluboko do struktury čištěné podlahy. K čištění používají dva nástavce. Pomocí nich dokáží vyčistit i podlahu, která se jinak zdá na vhodná leda tak na výhoz. Což naše nebyla, ale podlahu vyčistili dokonale. Firma Brno podlahy, čištění nám také doporučila, abychom si na podlahu aplikovali polymer.

Ta firma doporučuje na velmi frekventovaná místa, u kterých by po čase mohlo dojít k poničení. Podlahy voskují nanášením průmyslového voskového polymeru. desinfekce podlahyMyslím, že se to jmenuje nějaká fluatace. Ta podlahu zakonzervuje a tak je ochráněna před poškozením. Navoskování podlah navíc působí protiskluzově, čímž je zajištěna větší bezpečnost. To je důležité, protože u nás hodně běhají děti. No, ale hlavně kvůli nám. Nechcete uklouznout s kafem v ruce. Šéfka souhlasila i s tím, že necháme aplikovat ochranný vosk. Takový polymet je prý možný nanést na linolea, průmyslové podlahy, betonové podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, linolea, marmolea, lité podlahy, epoxidové podlahy nebo kamenné dlažby.

Ke všemu nám A SERVIS garantoval životnost až 1 rok. Po něm je potřeba polymer sundat a nanést znovu nový. Všechno od stržení, sundání až po odstranění starého vosku ale A SERVIS zajistí. Se službami této firmy jsme velice spokojení. Podlahu vyčistili opravdu pěkně a polymer, který funguje úplně perfektně. Šéfová mě pochválila, že jsem našla skvělou firmu. A nám se teď líp pracuje. Za celý náš tým dáváme A SERVISU 10 hvězdiček.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *