Děti jsou nejzlatější stvoření. Ochrana a mytí fasád Brno

Published 3 roky ago -


Nedávno nám volaly nové klientky. Byly to učitelky ze školky. Vzaly děti na výlet a po tom, co se vrátily z výletu na ně čekalo překvapení. V nepříjemném slova smyslu. Někdo jim totiž během doby, co byly na výletu, školku posprejoval.

Jak zhýralé. Sprejovat po školce. Učitelky tedy potřebovaly odstranit graffiti, a proto zavolali nás A SERVIS LIPKU. Domluvili jsme se tedy na termínu.  Naše firma A SERVIS LIPKA se specializuje na odstranění graffiti i jeho prevenci. Předtím, než se dostaneme k tomu, jak vše dopadlo, si vám dovolíme přiblížit postup naší práce při odstraňování graffiti.

Ten je takový,….

Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce. A poté přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky. Které jistě nikdo nechce na svém domě – v tomto případě dokonce školce! Prevence proti posprejování je možná – doporučujeme nechat nanést na fasádu budovy antigraffitovou ochranu. Ta totiž zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem.

Je potřeba připomenout,…

Je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, pokud klesne venkovní teplota pod deset stupňů. Ze zkušeností již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách. A to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Při nanášení antigraffiti nátěru je zapotřebí mít teplou venkovního ovzduší vyšší než deset stupňů. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice. Od 120 korun za metr čtvereční.

U hladkých ploch…

U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční. A přesto i nejlevnější cenu! Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s požadovaným výsledkem. Za to se můžeme s kolegy zaručit. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím se docílí toho, že je ochrana zachována a také zmnohonásobněna. Její funkčnost tak vydrží až šest let.

Mimoto toho zvládne…

Mimoto toho zvládne rovněž více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš takzvaný „systém čistých budov“. Navíc, pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři většinou přestanou sprejovat v dané lokalitě.Klientky s naší společnosti Brno čištění graffiti a odvedenou prací byly spokojeny. Říkaly, že jsme byli velice příjemní a přitom profesionální. Taky, že nás tedy bez váhání doporučí. Dodaly, že nám napíší kladnou recenzi. Čehož si nesmírně vážíme.

 

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *