Co na pořádné vyčištění a vyleštění. Umývaní oken, čištění fasád ve výškách Praha. Stržení polepů z výloh

Published 3 roky ago -


Nedávno jsme v našem butiku potřebovali umýt všechny výlohy a tak jsme se obrátili na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA.

A zaujala mě natolik, že jsme se vám napsat o nich o něco podrobnější informace.  Tato firma se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby, jaké jsou dnes dostupné a reálné. Proto neustále sleduje nové trendy a zdokonalujeme jejich služby, aby nenabízeli zastaralé a přeživší metody. A tento jejich přístup je jeden z mnoha faktorů, proč dokážou uspokojit nejen trh na v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi jejich spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení, ale i majitelé menších obchodů, hospůdek nebo drobní majitelé domů, bytů a ostatních menších nemovitostí. Zkrátka úplně všichni, kteří se na ně kdy obrátili.

Nabízí služby…

Nabízí služby všem zákazníkům, kteří o ně požádají. Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost, která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi.Jejich vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čistících prostředků a pomůcek, a to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách. Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění, což je další firemní zkvalitnění technologie, neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech, které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění.

Závěrečná nabídka…

Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nanovrstvy, která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí. A která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel. Je to velmi ekonomické řešení, neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tato nešpinavá úprava skel  totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho, aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky. Ale stačí okna omývat pouze čistou vodou.

Nanovrstva účinně chrání…

Nanovrstva účinně chrání skleněné plochy před nepříznivým UV zářením a spolehlivě zabrání usazování rzi, mechům, vodnímu kameni a ostatním nečistotám na takto ošetřených prosklených plochách. A právě proto tohle všechno je musím všem doporučit. Odvedli naprosto vynikající práci. Zaměstnanci Okna Praha 3, mytí jsou velice milí a profesionální a spolupracovalo se nám s nimi skvěle. Domluva s nimi je perfektní, prakticky ve všem vám vyjdou vstříc.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *