Umění nespadnout? Práce ve výškách Opava, mytí oken, čištění fasád, odstranění polepů, samolepů

Published 3 roky ago -


Hledat v Opavě úklidovou firmu, která by zajistila kvalitní úklid našich kanceláří, je problém. Je to dáno tím, že naše společnost sídlí v sedmém patře výškové budovy. Mnoho úklidových firem si pak neporadí s mytím oken, která jsou jen z části otevíratelná. Nejsou jednoduše vybaveny na výškové práce.

Hledali jsme více než rok takovou firmu, na kterou bychom se mohli plně spolehnout. Mnohokrát jsme nepochodili. Najali jsme již několik takových úklidových společností, které tvrdily, že to pro ně nebude žádný problém. Ale ve skutečnosti byl. Jejich terénní pracovníci čištění zvenčí zcela vynechávali a ti, kteří se o to přece jen pokusili, tam balancovali bez jakéhokoliv zajištění na špičkách s teleskopickou tyčí. Div, že málem nevypadli.

marná snaha, okna byla samá šmouha

Jejich úsilí však přišlo úplně vniveč. Pokud se jim nějakým zázrakem povedlo se saponátem sklo přejet, rozhodně jej nedokázali vyleštit. Jakpak by taky mohli, když se ze všech sil snažili zejména nespadnout. Takže výsledkem byly pouze nevzhledné šmouhy a rozmazání nečistot a prachu z ulice. Lépe by to snad vypadalo, kdybychom se umývání z venku úplně vykašlali. Po roce našeho působení byla okna v žalostném stavu.

zeptali jsme se na radu ostatních

Začali jsme se tedy obracet na firmy, které sídlily v tom stejném domě, s dotazem, koho využívají na mytí oken. Jednatel společnosti pod námi se jen usmál a dal nám vizitku na, jak on sám řekl, nejlepší úklidovou firmu v celé republice. Byla jí A SERVIS LIPKA, s.r.o., Umývaní oken Opava. Ta, jak jsem se na jejich stránkách dozvěděl, již působí nejen v Česku, ale úspěch sklízí i na Slovensku, v Německu i v Rakousku.

výsledkem byla naprostá spokojenost

Je to firma známá svým poctivým a profesionálně flexibilním přístupem pracovníků. A také neustálým sledováním a zaváděním nejnovějších a nejúčinnějších poznatků vědy a výzkumu do svých technologií. Do jejich repertoáru náleží i výškové práce. Tým horolezců, jak je firma nazývá, sestává ze speciálně školených a certifikovaných pracovníků, kteří jsou ve výškách jako doma. Dokáží odvést maximální výkon i při ztížených podmínkách.

O tom jsem se posléze přesvědčil i na vlastní kůži. Připadalo mi, že okna tak čistá nebyla, ani když jsme se do budovy nastěhovali. Po této první zkušenosti jsem neváhal již ani chvíli a domluvil jsem se s nimi na pravidelném mytí oken a čištění koberců. Mrzí mě jen jedna věc, že jsem je nepoznal dříve. Ušetřil bych si spoustu starostí i peněz.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *