Premočený múr napádajú plesne najradšej, je nutné steny rýchlo vysušiť. Čistenie plesní Spišská nová Ves

Published 3 roky ago -


Bývame v najvyššom poschodí panelového domu. Na jeseň došlo k poškodeniu strechy a preto nám nejakú dobu, než bol problém vyriešený a strecha opravená, zatekalo do bytu. Steny preto nasali vlhkosť a v dôsledku toho sa objavila pleseň. Aj po oprave sa nám ale pleseň nepodarilo odstrániť. Odstránenie plesní, machov, rias a húb

Máme tri malé deti, ktoré od tej doby začal trápiť suchý kašeľ. Lekárka nám povedala, že určite ide o reakciu na plesne, pretože sú deti na plesne oveľa citlivejšie ako dospelí a reakcie na plesne sa u nich prejaví oveľa skôr. Odporučila nám preto, aby sme sa snažili pleseň čo najrýchlejšie odstrániť.

cena odstránenie plesníako odstrániť plesně

Keďže už sme vyskúšali všeličo…

Keďže už sme vyskúšali všeličo, najrôznejšie protiplesňové prípravky a dezinfekciu a bezúspešne sme riešili ako odstrániť pleseň, neostávalo nám nič iné, než požiadať o pomoc odborníkov, najlepšie nejakú firmu, ktorá sa už dlhú dobu plesňami a ich likvidáciou zaoberá. Stavili sme nakoniec na špecializovanú firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstránenie plesní, machov, rias a húb, ktorá má v tejto oblasti dlhoročné skúsenosti.

Zo všetkého najskôr nám technici firmy odporučili poriadne vysušiť stenu, potrebovali sme k tomu odsávač vlhkosti, na plno zapnuté kúrenie a pravidelné vetranie miestnosti. Ak sme sa chceli natrvalo zbaviť plesní, museli sme sa tiež zbaviť vlhkosti v stenách. Odstránenie plesní, machov, rias a húb

čím odstrániť plesněnajlacnejšie odstránenie plesní

Keď vlhkosť klesla na potrebnú hodnotu…

Keď vlhkosť klesla na potrebnú hodnotu, odstránili technici pleseň zo stien, vydezinfikovali je a odstraňovali aj plesňové spóry z miestnosti. Aby bolo zaručené, že už do stien nebude ďalšej vlhkosť vnikať, ale pritom sa umožnilo vlhkosti v stene obsiahnutej uniknúť preč, naniesli technici na stenu LSG protiplesňový náter. Zloženie náteru dokáže nepriepustnosť zaistiť.

Vďaka všetkým týmto krokom sme sa plesní naozaj zbavili a deťom zmizol ich škaredý kašeľ. Našťastie to vďaka A SERVISU dobre dopadlo.

kvalitné odstránenie plesní

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *