Umývanie okien ponúka rad firiem, ale nie každá je tak dobrá ako A SERVIS LIPKA

Published 1 rokem ago -


Zakaždým, keď vykukne slniečko, vidím na našich oknách každú šmuhu. Napriek tomu, že sa človek snaží, aby mal okna čisté a pravidelne ich umýva, vidí potom každú zaschnutú kvapku alebo ťahy po leštení. Po zime sú okná naviac zaprášené a špinavé.

Už bolo potrebné okná umyť a pretože táto upratovacia činnosť nie je moja šálka kávy. Skutočne ma hrozne moc nebaví a navyše vo výškach mám závraty. A tak som si bjednala umývanie okien od profesionálov. Na trhu je rad firiem, ktoré ponúkajú umývanie okien v domácnostiach. Dokonca je to jedna z najčastejšie objednávaných služieb.

Výber tej správnej firmy

Pri výbere renomovanej firmy je dobré dať na odporúčanie priateľov. Alebo sa môžete orientovať podľa recenzií na internete. Ja som sa spoľahla na skúsenosti zákazníkov a vybrala som si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava okná, čistenie. Zaujalo ma, že na leštenie nepoužívajú žiadne leštiace prípravky. Len bavlnenú plienku. Týmto jednoduchým spôsobom sa docielia čisté a lesklé presklené plochy bez kruhov a ťahov po leštení.

Bezproblémová domluva

Celková komunikácia a objednávka termínu bola bez problémov. Pani na telefóne mi s termínom vyhovela a o niekoľko dní už u nás zazvonili páni z A Servisu. Behom pol hodinky dôkladne umyli a vyleštili okná v trojizbovom byte. Najskôr umyli sklené plochy nepeniacim roztokom a zotreli stierkou. Potom prišla na rad už spomínaná suchá bavlnená textília na doleštenie okien. Výsledok bol perfektný. Okná boli krásne umyté a lesklé, páni umyli aj zaprášené parapety a rámy.

Okná bez šmúh

S odvedenou prácou a príjemným jednaním zamestnancov A SERVIS LIPKA som bola veľmi spokojná. Aj po mesiaci boli okná relatívne čisté, pretože sa prach na nich usadzoval rovnomerne. Trik suchého leštenia funguje skvelo. Už žiadne kruhy a šmuhy po leštení, ktoré sa napriek usilovnému lešteniu stále objavovali. Služby upratovacej spoločnosti A SERVIS LIPKA budem využívať pravidelne a starostlivosť o naše okná už prenechám odborníkom.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *