Erotická hračka – Venušine guličky

Published 5 roky ago -


Erotická hračkou akou sú venušine guličky sú zárukou dokonalej rozkoše, ale i zdravia, a to hneď z viacerých dôvodov. Množstvo odborníkov a lekárov sa zhodlo na názore, že ich nespornou prednosťou je posilnenie panvového dna, čím je možné predísť nežiaducim únikom moču, čim trpí viac ako 20 percent ľudí. Avšak, nejde len o ich zdravotné benefity. Pri pohybe guličiek dochádza k vyvolaniu chvenia a jemnej vibrácie, ktorá simuluje vnútorné svaly pošvy, a teda dochádza k jej potešeniu.

Venušine guličky pre začiatočníkov

Ak ste sa rozhodli, že by ste s partnerom chceli obohatiť váš sexuálny život, venušine guličky sú jednou z ideálnych možností. Avšak, na začiatok je lepšie siahnuť po ľahšom modely, ktorý by sa mal zavádzať len na pár minút denne. Neskôr je možné venušine guličky používať aj počas celého dňa, dokonca tie odvážnejšie si ich môžu ponechať pri športe, na čo treba dávku odvahy. Po zhruba šiestich až ôsmych týždňov môžete spozorovať výrazne posilnené svalstvo, čo následne oceníte pri pohlavnom styku s vašim partnerom.

Priaznivé účinky venušiných guličiek

Posilnenie panvového dna nie je jedinou výhodou, ktorú poskytujú venušine guličky. Totiž, inkontinenciou trpí mnoho žien po pôrode, keďže ju sprevádza nadmerná obezita či pribúdajúci vek. Oslabené svalstvo sa môže precvičiť špeciálnymi cvikmi, ale tiež venušinými guličkami, ktoré dokážu tento problém vyriešiť. Vedeli ste, že ochabnuté panvové dno spôsobuje bolesti krížov, nepríjemné pocity pri močení, bolestivý pohlavný styk či neznesiteľné menštruačné bolesti? Ak aj vás trápia tieto komplikácie, s vysokou pravdepodobnosťou potrebujete panvové dno posilniť a vrátiť mu svoju vitalitu. Samozrejme, že fantázií sa medze nekladú ani pri pohlavnom styku, obzvlášť vtedy, ak chcete zažiť dokonalý pocit vzrušenia.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *