Vyčištění podlah, voskování linolea, čištění a impregnace průmyslových a betonových podlah od profesionálů. Hydrofobní penetrace Brno

Published 1 rokem ago -


 

 Většina z nás má kolem sebe ráda čisto a pořádek. To samozřejmě platí zejména pro interiér. U jednoho dominuje podlaha, u druhého koberec. Pochopitelně, každý se zařídí dle svého vkusu. Proto můžeme spatřit nejen doma, ale také i ve firmě - podlahy z dřevěného masivu, moderní koberce či vinylové podlahy. Jejich posláním je, aby byly pokud možno stále čisté, svěží, a dlouhodobě spolehlivě sloužily....

Dnešní moderní, dynamický a většinou příliš rychlý životní styl, nám ale velice často nedovoluje, starat se o vzhled podlahy nebo koberce tak, jak bychom si i sami často přáli. Jsme často odkázáni na pomoc externích úklidových služeb, které udělají tuto práci za nás.

Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA má v této sféře dlouholeté zkušenosti. Stovky, ba tisíce úspěšně realizovaných objednávek jsou toho neoddiskutovatelným důkazem. Proto dokáže beze zbytku naplnit konkrétní představy svých klientů, a vyjít vstříc jejich přáním.

Více...

Více jak dvacet let profesionální práce společnosti Podlahy Brno, čištění, A SERVIS LIPKA vždycky mělo a má jednoho společného jmenovatele. Zvládnout a odevzdat svoji práci tak, aby její konečný výsledek a kvalita přinesli každému klientovi maximální míru spokojenosti, a také důvod k oprávněnému úsměvu. A právě tento přístup se stal pro naší společnost trvalou součástí jejího charakteru a zdrojem budování výjimečně dobrého jména.

Již od svých prvopočátků se tak firma A SERVIS LIPKA věnuje bohaté škále úklidových a čistících služeb. Je proto přirozené, že mezi těmito službami figuruje také profesionální ošetření a čištění podlah. Tato činnost je oblíbená zejména pro svou praktičnost a odolnost při běžném každodenním používání. Klient velice oceňuje, že následná vlastní  údržba je již poté mnohem pohodlnější a jednodušší.

A právě tato ideální představa naráží na realitu, zda podlahy potřebují pravid

elnou péči a čištění. V těchto případech začnou mnozí klienti pátrat po způsobu, jak ušetřit svůj volný čas, přičemž budou zachovány při životě všechny preferované vlastnosti jejich podlahy. Jedno je ovšem jisté. Pouze běžným vysátím nebo vytřením vlhkým mopem – skutečnou kvalitu podlahy na dlouhou dobu neuchováme.

Podlaha...

Podlaha z kvalitního materiálu, kterou nám v interiéru položil zkušený odborník – má všechny předpoklady, aby nám sloužila velice dlouho. Ve většině případů mnohem déle, než-li koberec. Na druhou stranu nám zkušený řemeslník dá jasně najevo, že dlouhá životnost každé podlahy je podmíněna pravidelnou péčí, přiměřenou údržbou a využíváním speciální techniky, resp. konkrétní odborné technologie.

První a základní ponaučení spojené s čištěním podlah, proto zní zcela prostě a velmi jednoznačně. V žádném případě by majitel neměl čistit podlahu neznámými chemickými prostředky! Rovněž by také neměl používat techniku nebo metody, které nebyly dostatečně prověřené praxí a technologicky doporučené!

Riziko lehkovážného přístupu k čištění podlahy se skutečně nevyplácí. U klienta navíc může rezultovat do nepříjemných a finančně náročných situací. I v tomto oboru platí pravdivé a dobře známé rčení - skutečná kvalita je sice o něco dražší, ale jistota a spokojenost se vždycky vyplatí.

V současnosti...

V současnosti vyráběné podlahové krytiny jsou dizajnově a funkčně prakticky dokonalé. Dokáží, ale výrazným způsobem reagovat na nešetrné zacházení a neodborné čištění. Odborníci firmy A SERVIS LIPKA se s výsledky takového počínání setkávají dost často. Proto mohu potvrdit, že kromě kosmetického poškození povrchu podlahy, dochází často i k dalším vážným škodám. V krátkosti lze samozřejmě uvést některé z nich. Mechanické nebo chemické poškrábání či poškození, změnu barevnosti podlahy, nebo dokonce poškození nevratného charakteru, které potom zachrání pouze radikální řešení…

Podlaha si proto nejen zaslouží, ale vysloveně si žádá speciální a odbornou údržbu. Určitě nebude stačit pouze povrchní zběžné vyčištění. Naopak, zcela na místě je kvalitní hloubkové ošetření. Tento specifický proces proto nevyhnutelně počítá s profesionálními odborníky, kteří dokonale ovládají příslušnou moderní techniku a technologii. Do této činnosti samozřejmě patří perfektní znalost adekvátních druhů chemických čistících prostředků.

Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění podlah Brno proto také, při každé své zakázce plně spoléhá na pomoc moderního, velice výkonného a účinného jednokotoučového stroje. Jedná se o unikátní, dlouhodobou praxí dokonale prověřené zařízení, které našim specialistům umožňuje jednak generální, ale rovněž také detailní vyčištění každé podlahy.

Odborné...

Odborné čištění podlahy firmou A SERVIS LIPKA vždy začíná důkladným vydrhnutím celé podlahové plochy, které má na starosti právě zmiňovaný jednokotoučový stroj. Nepostradatelnou součástí této operace je vysoce účinná, ale přitom šetrná čistící chemie. Během tohoto procesu dochází ke komplexnímu uvolnění všech nečistot, zašlapané špíny i nepříjemné mastnoty. Již při tomto prvním kroku získává podlaha zcela nový vzhled.

Druhou – stejně tak důležitou etapou procesu čištění podlahy, je činnost neobyčejně silného, ale přitom rovněž šetrného průmyslového vysavače. Díky jeho úchvatné sací síle, odsají naši specialisté spolehlivě z celé podlahové plochy veškerou uvolněnou špínu a nečistoty. Podstatné je, že tyto nečistoty jsou odstraněny rovněž z hloubkové struktury podlahy.

Během dokonalého odsávání je z povrchu podlahy také odstraněna voda a vlhkost. Ta zůstala samozřejmě na povrchu po předchozím vydrhnutí. Pracovníci při této činnosti vysavače oceňují jeho vlastní firemní úpravu. Pružná sací hubice s odolnými gumovými lištami zvládá odstranění vody s dokonalým účinkem.

Po skončení...

Po skončení vlastního vysávání - již před zákazníkem leží krásně čistá podlaha, která plně disponuje vlastnostmi kvalitního, hygienicky čistého a vydezinfikovaného povrchu. Přesto nyní ještě příjde na řadu jedno kompletní umytí, byť pouze čistou vodou.

Jeho jediným, přitom podstatným účelem je – trvale zbavit vyčištěnou plochu případných účinků chemického čistícího prostředku. Tímto způsobem jsou spolehlivě zneutralizovány chemické látky, které byly nezbytným pomocníkem při počátečním drhnutí podlahy. Následně se již podlaha nechá přirozenou cestou vyschnout.

Z pohledu aktuálně využívané techniky, je důležité zdůraznit informaci, že společnost A SERVIS LIPKA má ve svém jednokotoučovém stroji špičkové zařízení. Je po právu považováno za jediné zařízení, které dokáže zrealizovat jak generální, tak detailní ošetření každé podlahy. Jeho pracovní hmotnost je cca 50 kilogramů, a při své činnosti využívá silného přítlaku, který je cíleně směřován přímo na čistící kotouč - o průměru cca 45 centimetrů.

Všichni...

Všichni profesionálové společnosti A SERVIS LIPKA jsou zkušenými odborníky. Přitom každý z nich disponuje všemi podrobnými vědomostmi o aktuálně používaných chemických přípravcích na úklidovém trhu. I z tohoto důvodu dokáží přesně vybrat konkrétní – nejvíce vhodný čistící prostředek. Ten je poté zárukou perfektního, šetrného a kvalitního vyčištění podlahy.

Možná, že i to je jeden z důvodů, proč mnohé jiné firmy nedokáží ošetřit podlahu skutečně kvalitně a profesionálně. V těchto případech pak dochází k situacím, že je po jejich vyčištění povrch podlahy nevzhledný, matný a někdy rovněž mechanicky nebo chemicky poškozený. Zkrátka, jejich metody čištění nemají potřebné parametry. Navíc, chemické prostředky, které tyto firmy zvolí, nebývají pro daný typ podlahy zcela vhodné.

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění podlah Brno ošetřuje a čistí podlahy svých klientů pomocí kvalitní zásadité chemie. Pokud to ovšem situace vyžaduje, spolehlivě a s rozvahou použijí agresivnější chemii s kyselým složením. Tato chemie je vhodná zejména k likvidaci účinků, které na podlaze zanechala stavební nebo restaurátorská činnost. Jmenovitě se jedná o nepříjemné znečištění podlah betonem, vápnem, cementem, ale i mnohými dalšími stavebními materiály.

S těmito...

S těmito úpornými stavebními materiály, si právě kyselé složení čistící chemie dokáže náležitě poradit. Pozor! Zde je ovšem nezbytné dodržovat obzvlášť důležitý zákaz. Čistící chemie kyselého složení nesmí být nikdy použita na podlahy z přírodního kamene! Hrozí reálné poškození s vážnými důsledky.

U společnosti A SERVIS LIPKA rozhodně nebezpečí poškození jakékoliv podlahy nehrozí. Všichni odborní profesionálové této firmy přísně sledují dodržování jasně daných technologických metod. Stejně zodpovědný přístup, s kterým přistupují k výběru chemie, je samozřejmě uplatňován i při práci s čistícími kotouči a kartáči. Tyto komponenty jsou právě hlavními aktéry při použití výkonného jednokotoučového stroje. Musí být mimořádně účinné a přitom šetrné.

Mnoho nových klientů společnosti A SERVIS LIPKA má nepříjemné zkušenosti z odborného postupu firem, které čistily podlahu před naší společností. Podlaha se sice jeví jako čistá, ale výsledek je více jak rozpačitý. Těmito „odborníky“ vyčištěný povrch je nevzhledný a mnohdy viditelně poškozený. Naše následná odpověď na takovou skutečnost je jednoznačná – dokonalý výsledek a špičková kvalita…

Každý...

Každý klient získává při čistící činnosti naší společnosti A SERVIS LIPKA vždy trvalou jistotu! Při použití našeho spolehlivého jednokotoučového stroje a skutečně šetrné a přesně zvolené chemie – nikdy nedochází k poškození čištěné plochy!

S určitou nadsázkou se dá proto říci, že skutečným a vždy dobře naladěným garantem těchto poctivě míněných slov - jsou naši odborní pracovníci. Jsou opravdovými profesionály, za které jasně mluví dlouhá léta úspěšné odborné praxe.

Zásadní, a přitom nenahraditelnou součástí jakékoliv dokonale čisté podlahy, je její odborné navoskování. Úklidová a čistící společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové strojové čištění a voskování podlah Brno, realizuje tento mimořádně důležitý technologický krok při procesu tzv. fluatace.

Na precizně...

Na precizně čistou a suchou podlahu je nanášen unikátní průmyslový polymer, a to pomocí speciálního stroje. Podlaha se tímto způsobem systematicky navoskuje mimořádně odolným a velice kvalitním chemickým polymerem. Pro své výtečné vlastnosti doporučuje A SERVIS LIPKA tento proces všem svým klientům.

Polymer, nebo-li vosk spolehlivě zabezpečí nesrovnatelně větší odolnost a pružnost. Takto ošetřená podlaha navíc nebude náchylná ke znečištění, a zachová si dlouhodobě perfektní estetický vzhled. Naše společnost leští podlahy pololesklým nebo matným voskem, který se zdaleka nejlépe osvědčil. Jeho prokazatelné výhody a všestrannou funkčnost oceňují naši spokojení klienti.

Právě díky průmyslovému polymeru, si kvalitně navoskovaná podlaha dlouhodobě zachovává dosaženou čistotu a zářivý lesk. Zákazník se také může plně spolehnout, že při běžném používání zůstane celá vyleštěná plocha zcela bezpečná.

 

Profesionální...

Profesionální aplikací polymeru - získává každá podlaha potřebnou míru pružnosti a protiskluzových vlastností. Nanesená vrstva vosku ve svém důsledku působí jako dokonalý protektor, který účinně chrání podlahu před mechanickým i chemickým poškozením.

Naše společnost A SERVIS LIPKA voskuje podlahu zpravidla dvakrát až třikrát. Cíl je jednoznačný. Je nezbytné vytvořit kompaktní a jednolitou odolnou vrstvu, která je garantem elasticity a výjimečných protiskluzových vlastností. Zároveň tvoří spolehlivou ochranu vzhledu jakéhokoliv typu podlahy.

Voskování, nebo-li odborné zakonzervování podlahy je prováděno pololesklým, popřípadě matným voskem PKD, německé výroby. Tento polymer je na úklidovém trhu velice ceněn, a to zejména pro své vynikající vlastnosti. Tyto vlastnosti tvoří základ dokonalého ošetření vaší podlahy.

Naši...

Naši klienti oceňují zejména skutečnost, že se navoskovaná podlaha mnohem lépe, snadněji a komfortněji udržuje. Navoskovaná podlaha navíc spolehlivě eliminuje nepříjemné a neestetické otisky bosých nohou, které pochopitelně nikdo rád na své podlaze nevidí…

Pokud chceme být důslední - potom skutečně platí - že zanedbání nebo vynechání procesu voskování, se nikterak nevyplácí. Je vhodné si uvědomit, že kompletní rekonstrukce neošetřované, nebo dlouhou dobu odborně nevyčištěné podlahy, se často dokáže zastavit na finanční částce, která není pro žádného klienta příjemná…

Naše společnost A SERVIS LIPKA proto svým zákazníkům doporučuje, že po strojovém hloubkovém čištění podlahy se voskování jednoznačně vyplatí. Přesvědčivým důkazem této skutečnosti byla nedávná objednávka naší zákaznice. Při této zakázce naše společnost A SERVIS LIPKA hloubkově ošetřovala masivní dřevěný parket, který dlouhá léta používal místní taneční soubor.

Zkrátka...

Zkrátka, oslovila nás majitelka a zároveň choreografka tanečního souboru v našem městě. Po několika letech se konečně podařilo budovu zrekonstruovat. Součástí rekonstrukční činnosti měla být rovněž výměna tanečního parketu. Bohužel, finanční rozpočet již tuto výměnu nedokázal pokrýt. Bylo proto nutné najít způsob, jak taneční parket na určitou dobu osvěžit a zprovoznit bez toho, aby bylo nutné kupovat nový.

Velice rádi jsme se v naší firmě A SERVIS LIPKA této objednávky ujali. Samotný parket sice byl vzhledově zašlý a poměrně špinavý. Ovšem celková kvalita podlahy, ale zejména dřeva, byla poměrně dobrá, takže taneční plocha ještě bez komplikací mohla vyhovovat. Podmínky naší práce jsme s majitelkou velmi rychle dohodli. Proto již za pár dní naši dva odborní pracovníci - v plném nasazení vraceli zpět tanečnímu parketu jeho původní vzhled a eleganci.

Taneční...

Taneční parket byl poměrně rozsáhlý, ale díky jednokotoučovému stroji, špičkové chemii a dlouholetým zkušenostem obou pracovníků, bylo jeho vyčištění více-méně běžným a celkově příjemným úkolem. Po konečném navoskování byla paní majitelka očividně spokojená, a její výraz prozrazoval, že jí spadl kámen ze srdce…

Nedokázala ani najít slova, jak vynachválit kvalitu naší práce, povrchovou pevnost, pružnost, ale zejména dokonalou čistotu taneční plochy. Stejnou spokojenost vyjadřovala i z přístupu našich profesionálů. Takže se všichni v samém závěru na sebe jen usmívali, a obě strany byli naplněny pouze  hezkými pocity. Mimochodem – přesně takové situace jsou pevným cílem naší společnosti A SERVIS LIPKA. Vykonávat svou profesionální práci takovým způsobem, aby každý náš klient, ale rovněž tak náš zaměstnanec - měli za sebou příjemný a smysluplný den.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *