Umývanie okien a nano impregnácia, s touto firmou je najlepšia spolupráca, Umývanie, výškové čistenie, nano impregnácia, výškové práce. Okná, fasády výklady

Published 1 rokem ago -


Sme firma, ktorá sa svojimi zákazníkmi nekomunikuje osobne. Ani to ale nie je dôvod k zanedbávaniu našich priestorov. Ide nám totiž predovšetkým o to, aby sa naši zamestnanci cítili pohodlne a ako doma. Preto naše zázemie neustále zdokonaľujeme a snažíme sa ho našim zamestnancom čo najviac spríjemniť. Pravidelné upratovanie sa zdá možno drobnosťou, ale aj tu sa nájde veľa vecí, ktorá sa dá pokaziť alebo neurobiť poriadne. A o ľudí, ktorí nerobia svoju prácu poriadne, nestojíme. Ani keď ide „len“ o upratovanie. Preto by som chcel vyzdvihnúť upratovaciu firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., Umývanie vo výškách, vďaka ktorej sa naše priestory permanentne lesknú čistotou.

Táto firma ponúka množstvo služieb. Od umývanie okien, strojového čistenia podláh a kobercov, až po generálne upratovanie. Naposledy sme využili službu umývanie okien, ku ktorej sme si požiadali tiež o ich nano impregnáciu. Navyše niektoré kancelárie máme od chodby oddelené sklenenými stenami, takže sme požadovali umyť aj tie. Len s termínmi umývania bol trochu problém. Naši zamestnanci sa striedajú v práci rôzne a je ťažké nájsť čas, kedy by v práci nebol nikto, koho by pracovníci A SERVISU mohli rušiť. Zmienil som sa preto o možnosti umývania okien cez víkend a bol prekvapený, že s tým firma A SERVIS nemala problém.

umývanie vysokých presklených budov

Firma disponuje...

Firma disponuje aj vlastnou technikou pre prácu vo výškach a horolezeckým tímom, ktorý je na túto prácu vyškolený. Naša niekoľkoposchodová budova pre ňu teda nebol žiadny oriešok. Nano impregnáciu sa tiež podarilo naniesť bez problému, teda od umývania okien si pár rokov oddýchneme. To ale neznamená, že by sme služieb A SERVISU už nepotrebovali. Vďaka nej len ušetríme na umývaní okien.

comments icon 0 comments
0 notes
0 views
bookmark icon

Write a comment...

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *